Mobil Uygulamalar

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

mobil uygulama görseliUçak bileti mobil uygulamamız üzerinden uçak biletlerinizi almak artık çok kolay! Kullanıcıların rahat hareket ederek bilet alımını gerçekleştirmesini sağlamak amacıyla özel ve pratik bir tasarıma sahiptir. Hem IOS hem de Android mobil cihazlarınıza uygulamamızı indirerek kolay bir şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz.

Bu uygulama ile yurtiçi ve yurtdışı bilet satın alabilir, yolcu listelerinizi oluşturarak daha sonraki bilet alımlarınızda zamandan kazanabilirsiniz, satın almış olduğunuz biletleri istediğinizde cihazınızdan görebilirsiniz.

Satın alma işlemleri sırasında kredi kartınızda 3D doğrulama kullanıldığında güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Uçak biletinizi vade farksız +6 taksite kadar ödeme seçenekleriyle kolayca satın alabilirsiniz.

Mobil uygulamaya özel fiyatlarla uçak bileti almanın keyfini yaşayın.

Yurtdışı uçuş aramalarında en uygun fiyat avantajıyla Amedeus XML entegrasyonu, yurtiçi uçuş aramalarındaysa direkt olarak Thy-AnadoluJet (Websdom), Sunexpres, Atlasjet, Borajet, Onurair XML entegrasyonu ile en uygun uçak bileti kampanyalarından faydalanmanızı sağlamak amaçlanmıştır. Bilet satın almalarınızı dilerseniz Bonus, CardFinans, HSBC, Word ve Axess gibi kredi kartlarının sağladığı 6 taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.