Markalarımız

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Markalarımız,

 

Barsan Health

Barsanhealth.com, Ülkemize tedavi amacıyla ziyaret etmek isteyen hastaların hastane anlaşmalarının yapılması, uçak biletlerinin hazırlanması, havaalanı karşılama ve transfer hizmetinin verilmesi, otel konaklama ve talep ederse şehir turlarının yapılması gibi verilen hizmetlerin anlatıldığı sağlık turizmi sitesidir. 4 farklı dil seçeneğide sunan barsanhealth ülkemizin sağlık sektöründeki potansiyelini değerlendirebilmek ve ülkemiz tanıtımına katkı sunmak için büyük çaba göstermektedir. Şu an İngiltere, Irak, Dubai, Azerbaycan ve Fransa olmak üzere çeşitli ülkelerden ülkemize sağlık turisti getirmekteyiz.

 

Ucuzauc.com

Ucuzauc.com, internet üzerinden online olarak uçak bileti satışına izin veren web satış portalıdır. Bu sistem hem son kullanıcıya hem de alt acenta veya alt bayii diye tabir edilen Iata üyesi olmayan turizm acentalarının da kendi web siteleri üzerinden online uçak bileti satışı yapabilmelerini sağlayan bir sistemdir. Sistem alt bayilik anlaşması yapıldıktan sonra tanımlı olan acentaya bir iframe kodu tanımlanıyor. Bu kodu kendi acentalarının sitelerine eklenip bu arama motoru vasıtasıyla bileti satımını imkan sağlanıyor. Ayrıca yine acentaya verilen arka panel şifreleriyle de manuel uçak bileti satışı yapabilmesi sağlanıyor. Üstelik hem son kullanıcı hemde alt bayi kestikleri uçak biletlerinin ödemelerini kredi kartına taksit yaparak ödeyebiliyorlar.

 

Corporate Club

Corporate Club, Kurumsal firmalara yönelik havayollarının hazırladığı sadakat programlarının tanıtımı için hazırlanmış bir web sitesidir. Firmaların günümüzde en en önemli gider kalemlerinden birini seyahat harcamaları oluşturmasına rağmen havayollarının avantajlı uçak bileti hizmeti sunduğu bu tarz sadakat programlarından çoğunun habari ya olmuyor ya da yeterli bilgi sahibi olmadıkları için uzak duruyorlar. Corporateclub.com.tr web sitesini hayata geçirmemizdeki amaç hem bu konuda hiç bilgi sahibi olmayan firmalara bilgi vermek ve bu programlara kanalize etmek hem de corporate club programları hakkında yeterli bilgi sahibi olmadıkları için uzak duran firmaları bilgilendirip bu tür havayolu kampanyalarından faydalandırmaktır. Sistem içerisinde Türkiye de en çok tercih edilen havayollarının sadakat programları açıklamaları vardır.

 

Barsan Vize

Barsanvize.com, ülkemiz vatandaşlarına vize uygulayan ülkelerin vize prosedürleri hakkındanda insanlara bilgi vermek, vize ihtiyacı olan insanalara vize danışmanlığı vermek için kurgulanmış bir web sitesidir. Barsanvize.com içerisinde ülkemiz vatandaşlarından vize isteyen tüm ülkelerin vize uygulamaları hakkında bilgi mevcuttur. İnsanlar vize alımlarını kendileri de yapabilirler fakat vize verirken her konsolosluğun dikkat ettiği hususlar vardır. Acentamızın farkı uzun yıllar bu işi yaptığımız için vize uygulamaları konusunda daha geniş bir tecrübeye sahip oluruz. Vize için gerekli belgerin hazırlanmasında, vize başvuru formunun düzgün doldurulmasında, vize üst yazısının konsolosluğu istediği şekilde hazırlanmasın ve diğer evraklarında vize isteyen konsolosluğun istediği tarzda hazırlanmasında tecrübemize güvenerek size en doğru vize danışmanlık hizmeti veriyoruz.