Makedonya Hava Yolları Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Makedonya Hava Yolları

MACEDONIAN AIR Hava Yolları

mat makedonya hava yolları

Macedonian Airlines, 1994 yılında kurulmuş ve bir dönem hizmetlerine ara verdikten sonrasında kaldığı yerden Makedonya’nın ulusal ve bayrak taşıyıcısı firması olarak da hizmetlerine devam etmektedir.

MACEDONIAN AIR Uçak Bileti 

Macedonian Airlines uçak bileti satışları kurumsal firmalar aracılığı ile internet üzerinden ucuzauc.com.tr tarafından yapılmaktadır. Seyahat bilgilerinize göre gerçekleştirebileceğiniz bütün uçak seferlerini görüntüleyebileceğiniz ve bütçenize uygun bileti seçerek online sistem üzerinden ödeme yapabileceğiniz basit kullanımı ile hizmette olan web sitesi aracılığı ile Makedonya Hava Yolları ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Makedonya Genel Görünüm

Makedonya Hakkında

Balkanlar üzerinde yer alan Makedonya, 1991 yılında Yugoslavya’dan ayrılarak bağımsızlığını ilan etmiş ve resmi olarak Makedonya Cumhuriyeti olarak anılmaya başlanmıştır. Türkiye ile de sıkı ilişkileri bulunan ülke karadan Kosova, Sırbistan, Bulgaristan, Yunanistan ve Arnavutluk ile sınır komşudur.

Makedonya kış

Makedonya Gezilecek Yerler

Tarihte Türkler içinde önemli bir yeri bulunan Makedonya, Türk kültürüne en yakın ülkelerden birisidir. Makedonya’da gezilecek yerler arasında en çok turistik ziyaret gerçekleştirilen yerler Kapan Han, Çağdaş Sanat Müzesi, Eski Tren İstasyonu, Kurşunlu Han, , Saat Kulesi, Üsküp Türk Çarşısı, Çifte Hamam, Makedonya Müzesidir. Ayrıca tarihi yapı bakımından önemli ve Makedonya’da gezilecek yerler arasında Mustafa Paşa Su Kemeri, Mustafa Paşa Türbesi, Aziz Kurtuluş Kilisesi, Aziz Kliment Ohridski Kilisesi, Meryem Ana Kilisesi, Üsküp Kalesi, Sultan 2.Murat Camiisi yer almaktadır.

patlıcanlı üsküp böreği

Makedonya’da Ne Yenir

Türk mutfağına oldukça yakın olan Makedon Mutfağı börekleri açısından oldukça zengindir. Özellikle Ispanaklı Üsküp Böreği tadılması gerekenler arasındadır. Buna ek olarak, Makedonya Kebabı, Siyah Erikli Yahni, Kaymakçına, Tıyasina isimli yöresel yemekleri Makedonya’da yenilmesi gerekenler arasındadır.

MACEDONIAN AIR Uçuş Noktaları

IN kodu ile uçak seferleri düzenleyen Macedonian Airlines, Avrupa, Avusturya, Hollanda, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Almanya, Macaristan, İtalya, Lüksemburg, İspanya, İsveç, Türkiye ‘de toplamda 15’den fazla uçuş noktasına sahiptir.

Ülkemiz’ de İstanbul üzerinden uçak seferleri düzenleyen IN kodlu Macedonian Airlines uçak seferlerine ait ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları

Lot Hava Yolları

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com