Lufthansa Hava Yolları Uçak Biletleri

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Lufthansa Hava Yolları Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1926
Merkezi:
Frankfurt, Almanya
Filo Büyüklüğü:
284 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
73
Uçuş Noktaları:
165

Mobil Uygulama

lufthansa

Lufthansa

Luthansa, 1933 yılının Mayıs ayında kurulmuş Almanya’nın en önemli yarı kamusal yarı özel havayolu şirketidir. Avrupa’nın en büyük hava yolu şirketi olan Deutsche Lufthansa AG Dünya’da 2. En büyük şirketlerden biridir.

2008 yılında Dünya’nın en iyi hava yolu şirketi seçilmiş ve filosu ile 1997 yılından beri her yıl en iyi transatlantik hava yolu seçilmektedir.

Bünyesin de direk kendi adı altında 200 farklı nokta, 100 ülkeye uçuş düzenleyen Luftansa Havayolları diğer ortak hava yolları ile yaklaşık 410 uçuş noktası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

lufthansa airlines

Lufthansa Almanya Uçak Bileti

Hizmette sınır tanımayan Lufthansa Hava yollarına ait Lufthansa uçak biletlerine ulaşmak da gayet kolay. Satış ofisleri ve akıllı telefon uygulamaları ile biletlere ulaşabileceğiniz gibi Ucuzauc.com.tr web sitesi aracılığı ile de Lufthansa uçak biletlerine ulaşabilirsiniz.

Ucuzauc.com.tr web sitesi aracılığı ile Lufthansa ucuz uçak biletlerine ait dilediğiniz seferlere ulaşabilir, Lufthansa uçak biletleri fiyatlarını öğrenebilir ve biletinizi birkaç tıklama işlemi 9 taksite kadar kolaylıkla ödeme seçenekleriyle bütçenizi sarsmadan biletlerinizi alabilirsiniz.

Online check-in işlem kolaylığı da sunan Lufthansa hava yolları teknoloji ile entegre sistemleri ile en kaliteli hizmeti misafirlerine sunmaktadır. Almanya uçak biletini en ekonomik fiyatlarla satın almak için Alman havayolu şirketi olan Lufthansa ile bakabilirsiniz. Lufthansa Almanya Devletinin ulusal hava yolu şirketi olduğu için Almanya'nın hemen hemen tüm noktalarına uçuş gerçekleştirmektedir.

lufthansa hava yolları

Lufthansa Hava Yolları

Almanya ‘dan bütün Avrupa’ya hatta kıtalar arası uçuş gerçekleştiren Lufthansa Hava yolları kalitesinden ödün vermeden yolcularına misafir gözüyle bakarak en iyi şartlarda ve koşullar da uçak yolculuklarının gerçekleştirilmesini sağlamayı kendine bir görev bilmiştir.

Lufthansa hava yolları, filosunu arttırarak ve her yıl ülkelerin yerel firmalarıyla anlaşmalar yaparak ortaklaşa uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Türk hava yolları ile de anlaşmalar yaparak ortak uçuşlar gerçekleştirerek Türkiye’de de yer edinmeye başlamıştır.

lufthansa uçak bileti

Türkiye’de Lufthansa fırsatlarından ve kalitesinden yararlanmak isteyenler için Lufthansa hava yollarının direk Almanya veya Avrupalı aktarlı uçuş imkanları ile de Türk halkına hizmet vermektedir.

Ankara, İstanbul ve İzmir’den direk olarak Atlanta, Los Angeles, Miami, Montreal, New York, Orlando, San Francisco, Vancouver, Washington, Houston, Prag, Varşova, Krakow, Barselona, Bilbao, Bologna, Floransa, Lizbon, Madrid, Milano, Paris, Porto, Roma, Amsterdam, Brüksel, Cenevre, Göteborg, Londra, Manchester, Viyana, Berlin, Hamburg, Köln, Münih gibi daha bir çok ülkeye ve şehire uçuş imkanları sunmaktadır.

Sizler de Lufthansa Hava yollarının ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız ucuzauc.com.tr web adresinden biletinizi temin ederek uçak yolculuğunun tadını çıkarabilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları :

Klm Hollanda Kraliyet Hava Yolları