Middle East Air Uçak Biletleri

 • Yetişkin (18 ve üstü)
 • Çocuk (2-11)
 • Bebek (2 yaş altı)

Middle East Air Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1946
Merkezi:
Beyrut, Lübnan
Filo Büyüklüğü:
20 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
21
Uçuş Noktaları:
31

Mobil Uygulama

 • MIDDLE EAST AIR Hava Yolları

  ME kodu ile uçak seferleri düzenleyen Middle East Airlines, Lübnan Beyrut merkezli hava yolu şirketidir. Lübnan’ın ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolları olarak görev yapan şirket merkezi Rafik Hariri Uluslararası Havalimanındadır.

   

 • MIDDLE EAST AIR Uçak Bileti

  Lübnan’a ait ME kodlu Middle East Airlines uçak biletine en kolay yoldan ucuzauc.com.tr üzerinden online olarak veya akıllı telefonlarınızdan ucuzauc uygulaması aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Web sitesi üzerinden alacağınız biletlerde kampanyalardan ve dokuza varan taksit imkanlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken web sitesini ziyaret etmek ve Middle East Airlines uçak biletinizi online olarak almaktır.

   

 • Lübnan Hakkında

  Lübnan, inanç bakımından oldukça karışık olsa da huzursuzluk olmadan yaşanılan Arap ve Orta doğu ülkelerinden birisi olarak tarihe geçmiştir. Doğu Akdeniz’e kıyısı olan ülke Suriye ve İsrail ile sınır komşusudur. Yerel yönetim merkezi olarak belirlenen başkenti ise Beyrut’tur. Lübnan tarihi açıdan bir çok kültürel esere ev sahipliği yaptığından önemli bir yere sahiptir.

   

 • Lübnan Gezilecek Yerler

  Tarihi ve coğrafi konum olarak oldukça değerli eserlere sahip olan Lübnan’da gezilecek yerler Jeita Grotto, Kadisha Valley, Baküs Tapınağı, Cedars Tanrısı, Citadel of Raymond de Saint-Gilles, Temple of Eshmun, Sidon Deniz Kalesi, Balamand Manastırı, Mohammad Al-Amin Camii, Toron, Abraham Nehri, Saint George Maronite Kadetrali, Maghen Abraham Synagogue olarak sıralanabilir.

   

 • Lübnan Ne Yenir

  Lübnan kokulu baharatları ve otları ile meşhur bir mutfak olarak farklı tatlar sunmaktadır. Yöresel yemeklerinden Lübnan’da yenilmesi gerekenler arasında nohutlu yoğurt çorbası, nohutlu soğan ezmesi, Zahter yer almaktadır. Ayrıca beyaz ve kırmızı şarap da bu ülkede tadılması gerekenler arasındadır.

   

 • MIDDLE EAST AIR Uçuş Noktaları

  2012 yılından itibaren SkyTeam üyesi olan Middle East Airlines ME kodu ile 21 ülkede toplam da 31 farklı havalimanına uçak seferleri düzenlemektedir. Ülkemiz de İstanbul merkezli olarak gerçekleştirdiği uçuşlar hakkında ve seyahat planınıza uygun Middle East Airlines uçak biletleri için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Diğer Hava Yolları Makedonya Hava Yolları