Lot Polonya Hava Yolları Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Lot Polonya Hava Yolları

Lot Hava Yolları

LOT Polonya Hava Yolları

LOT Hava yolları 1929 yılında Polonya Cumhuriyeti devleti tarafından ulusal ve bayrak taşıyıcısı olarak kurulmuş hava yolu şirketidir. Merkezi Varşova’da bulunan Lot Hava Yolları merkez havalimanı da Varşova Chopin Havalimanı’dır.

LOT Polonya Uçak Bileti 

LOT Polonya uçak bileti, Lok kodu ile ucuzauc.com.tr web sitesi ve web sitesinin akıllı telefonlar ile uyumlu uygulaması üzerinden satışı yapılabilmektedir. Seyahat bilgilerinize göre diğer firmalar ile de karşılaştırma imkanı sunan web sitesi LOT ucuz uçak bileti almak isteyenlerin ziyaret edebileceği basit ara yüzü ile de kolay kullanımlıdır.

Polonya Kızları

Polonya Hakkında

Polonya, resmi olarak Polonya Cumhuriyeti Avrupa’nın orta kesimlerinde yer alan Baltık Denizine kıyısı bulunan bir ülkedir. Almanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Rusya, Litvanya, Belarus ve Ukrayna ile de sınır komşusu olan Polonya büyüklük bakımında Avrupa’da altmış dokuzuncu sırada yer almaktadır.

Polonya manzarası

Polonya Gezilecek Yerler

Polonya tarihte savaşları ile de bilinen bir ülke olmasının yanı sıra doğal güzellikleri ve kültürel mirasları ile de göz dolduran ve her yıl ciddi oranda turist ağırlayan bir ülkedir. Polonya’da gezilecek yerler Bialowieza Ormanı, Royal Kalesi, Kral İsa Heykeli, Malbork Kalesi, Bieszczady Dağı, Wieliczka Tuz Madeni, Tatra Dağları, Polonya Kültür ve Bilim Sarayı, Moszna Kalesi, Wilanow Sarayı, Wawel Kalesi, Varşova Eski Şehir, Jasna Gora Manastırı, Tatra Doğal Parkı, Aazienki Sarayı, Wawel Katedrali olarak sıralanabilir.

Polonya Yemekleri

Polonya Ne Yenir

Polonya yemek kültürü bakımından çevresindeki sınır komşularından ciddi oranda etkilenmiştir.  Yemeklerinde en çok kullanılan ise lahana ve yabani mantarlardır. Polonya’da yenilmesi gerekenler arasında Zapiekanki ve Warsaw isimli her restoranda bulabileceğiniz özel küçük pizzalar, Bar Mleczny isimli süt barları yer almaktadır.

Polonya’nın bir başka özelliği ise içkileri ile de ünlü olması özellikle Bialowieza Ormanı çimenlerinin de kullanıldığı Bison Wodka, vişne likörü tadında Wisniowka ve tabi ki eşsiz biraları da muhakkak tadılmalıdır. Alkolsüz içeceklerden ise elma suları da gayet lezzetli Polonya’da içilmesi gerekenler arasındadır.

LOT Uçuş Noktaları

Star Alliance üyesi olan hava yolları firması LO kodu ile uçak seferlerini 35 ülkeye gerçekleştirmektedir. Ülkemiz de İstanbul’a uçak seferleri düzenleyen LOT uçuş noktaları sayısı toplamda 46’dır.

 

Diğer Hava Yolları

Kırgızistan Hava Yolları

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com