Kore Hava Yolları Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Kore Hava Yolları

KOREAN AIRWAYS Hava Yolları

kore hava yolları

Güney Kore’nin Seul merkezli Korean Airways 1962 yılında Kore Cumhuriyeti tarafından kurulmuş fakat 1969 yılında özelleştirilmiş hava yolu şirketidir. Güvenli ve konforlu uçuş sloganı ile hizmet veren hava yolu şirketi Kore’de en büyük hava yolu şirketlerinden birisidir.

KOREAN AIRWAYS Uçak Bileti 

KE kodu ile sefer düzenleyen Korean Airways uçak biletine en kolay yoldan ucuzauc.com.tr web sitesi veya web sitesinin uygulaması olan ucuzauc uygulaması üzerinden ulaşılabilir. Seyahat bilgilerinize göre bütçenize en uygun bileti alabileceğiniz web sitesi ayrıca kullanıcılarına taksit imkanları da sunarak bilet alımlarını kolaylaştırmaktadır.

Seul

Seul Hakkında

Seul, Dünya sıralamasında en kalabalık 136. Şehir olarak yer alan Güney Kore’nin başkentidir. Han Nehri kıyısında yerleşim birimi olması ve nehir kıyısında bulunmasından dolayı nehir limanına sahip olması nedeniyle 1394 yılında başkent olarak belirlenmiş ve günümüzde de Güney Kore için önemli bir şehir olarak varlığını sürdürmektedir.

Seul da gezilecek yerler

Seul’da Gezilecek Yerler

Konfüçyüs felsefesini temel alan ve bu nedenle de birçok Konfüçyüs tapınapı bulunan şehirde gezilecek yerler arasında ilk olarak Jongmyo, Munmyo ve Dongmyo isimli tapınaklar yer almaktadır. Daha sonrasında  Milli Kore Müzesi, Milli Halk Müzesi, Bukchon Hanok ve Namsangol Hanok , Savaş Müzesi, Namsan Parkı, N Seoul Kulesi, 1988 yaz olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Seul Olimpik Parkı muhakkak görülmesi gereken Seul’da gezilecek yerler arasındadır.

Seul de ne yenir

Seul’de  Ne Yenir

Japon kültürüne benzese de yemekleri ile farklılık gösteren Seul’de ne yenir diye sorulduğunda akla ilk gelen yemekler  Kimichi, Kore Barbeküsü, Dak Kkochi isimli tavuk şişe benzer bir yemek, Fischcake isimli balıklı hamurun kızartılması ile yapılan yemek, Ggultarae isimli pişmaniyeye benzeyen tatlısı ve Saju isimli özel içeceği ilk sıradakileridir.

KOREAN AIRWAYS Uçuş Noktaları

KE kodu ile seferler düzenleyen Korean Airways 123 adet uçağıyla 107 farklı uçuş noktalarına sahiptir. Skyteam üyesi olan hava yolu şirketi her yıl yaptığı anlaşmalar ile de uçuş noktalarının sayısını giderek arttırmaktadır.

Ülkemizde ise başta İstanbul ve Ankara olmak üzere bir çok turizm bölgesine de uçak seferleri düzenleyen Korean Airways uçak biletleri için ucuzauc.com.tr web sitesinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları

Jat Sırbistan Hava Yolları

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com