Klm Hava Yolları Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Klm Hava Yolları

klm kreliyet hava yolları

Klm Hollanda Kraliyet Hava Yolları

KLM, 1919 yılında kurulduğundan beri ilk adıyla anılan ve bilinen en eski hava yolu firmasıdır. Hollanda merkezli bu hava yolu KLM ile AIR FRANCE iş birliği ile çalışmalarına devam etmektedir. 2004 yılında birleşen KLM Royal Dutch ve Air France birleşmelerine rağmen hala kendi isimleri ile hizmet vermeye devam etmektedirler.

KLM hava yolları Avrupa’nın lider hava yolu gruplarındadır.

Rotterdam şehrinde kurulan KLM 115 uçak filosuna sahiptir. Yurt içi ve yurt dışı hava yolu taşımacılığı ve kargo hizmetleri ile 90 ayrı noktaya hizmet götürmektedir.

klm uçak içi

Klm Uçak Bileti

Klm uçak bileti, bilet satış ofislerinde ve akıllı telefonların uygulamaları ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca kendi web sitelerine ek olarak ucuzauc.com.tr web adresinden de kolaylıkla ulaşılabilirdir. Hollanda uçak biletinizi ucuza almanız için ilk önce Hollanda ya aktarmasız uçuş yapan Türk Hava Yolları ve Hollanda Kraliyet Hava Yolları olan Klm ile bakmanız daha avantajlı olacaktır.  

En eski hava yolu firması olmasına rağmen kendisini yeniliklere açık olması ve gelişen teknolojiyi sistemlerine entegre ederek çalışmaya devam etmeleri başarılarının sırları arasındadır. Bilet alımlarında da kendi web sitelerine ek olarak ucuzauc.com.tr web adresinden tek tıkla bütün uçuş seferlerini gözlemleyebilir ve online işlemler menüsünden de kredi kartınızla KLM ucuz uçak biletlerine sahip olabilirsiniz.

Kendilerine ait sistemlerinde bir çok farklı dil seçeneği ile Dünya firması olduğunu gösteren KLM hava yolları her ülkeden insanlara en iyi hizmeti sunabilmek adına bilet alımların da kampanyalar düzenleyerek her kesin bu ayrıcalıktan yararlanmasını sağlamaya çalışmaktadır.

klm business class

KLM Hava Yolları

Dünya üzerinde en eski ve hala kendi adıyla hizmet vermeye devam eden KLM Hava Yolları yenilikçi yaklaşımları ile kalitesinden de ödün vermemektedir.

Gerek sosyal ve kültürel alanlar da ve çevreye karşı olan bilinçli yaklaşımları ve kampanyaları ile kendilerini tanıtmaya devam etmektedir.

KLM hava yolları uçak yolculuğu hizmettinden her milletten bireyin yararlanılabilmesi için her dilde tanıtımları yer alan ve bilet alımını da kolaylaştıran hizmetleri mevcuttur. Müşteri bilgilendirme hizmetlerinde sınır tanımayarak da müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya kararlıdır.

KLM hava yolları ile dünyanın bir çok yerine seyahet etme imkanınız mevcut. KLM hava yolları ile kalkış ve varış noktalarınızı belirleyerek gidebileceğiniz yerler hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak isterseniz ucuzauc.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

KLM hava yollarını tercih ederek sizler de eski ve gelenekçi olan aynı zaman da lüksün ve konforunda tadını çıkartabilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları :

Yurtdışı Uçak Bileti

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com