Kırgızistan Hava Yolları Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Kırgızistan Hava Yolları

KIRGIZISTAN AIR Hava Yolları

Kırgızistan Air

Kırgızistan’ın Bişkek kentinde yer alan Manas Uluslararası Havalimanı merkezli kurulan hava yolu şirketi 1993 yılından itibaren 2005 yılına kadar kesintisiz hizmet vermiştir. 2005-2006 yılları arasında ekonomik olarak iflas ettikten sonrasında yeniden yapılandırılarak 2006 yılından itibaren Kırgızistan ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi olarak da Kırgız Halkına hizmet vermektedir.

KIRGIZISTAN AIR Uçak Bileti 

Kırgızistan Air uçak bileti kurumsal firmaların bilet satış ofislerinde veya ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden satışı yapılabilmektedir. Komisyon ödemek istemeyenlerin ve ucuz uçak bileti satın almak isteyenler için basit ara yüzü ile hizmet veren web sitesi ayrıca kullanıcılarına kolaylık sağlamak amacıyla da Kırgızistan ucuz uçak biletlerine akıllı telefonlarda kullanılabilen ucuzauc uygulaması ile de bilet satışı yapabilmektedir. Güvenli ödeme sistemi ile online ödeme gerçekleştirerek dakikalar içinde Kırgızistan Air uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Kırgızistan Meydan

KIRGIZISTAN Hakkında

Kırgızistan, Türkiye ile de sıkı siyasi ilişkileri bulunan Orta Asya’da yer alan bağımsız Türk Devletlerinden 7 tanesinden birisidir. Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan ve Çin Halk Cumhuriyeti ile kara sınırları bulunan Kırgızistan’ın denize kıyısı yoktur.

Kırgız Kızları

Kırgızistan Gezilecek Yerler

Daha çok doğal güzellikleri ile dikkat çeken Kırgızistan doğanın içerisinde hayatı yaşamak ve nefes almak isteyen turistleri ağırlamaktadır. Kırgızistan’da gezilecek yerler daha çok göller ve dağlardan oluşmaktadır. Bunlardan Issık Göl, Son Göl, Pamir Dağları, Süleyman Dağı, Kırgız Ala Dağları görülmesi ve gidilmesi gereken yerler arasındadır. Ayrıca Burana Kulesi, Taş Rabat Kervansarayı’ da Kırgızistan’da gezilecek yerler arasındadır.

Kırgız Mantısı

Kırgızistan’da Ne Yenir

Kırgızistan ekonomik açıdan çok güçlü bir ülke olmadığından dolayı genel de çorba ve sebze türündeki yemekleri yöresel yemekleri arasındadır. Kırgızistan’da yenilmesi gerekenler arasında Aşkabak isimli kabak yemeği,  süt ve süt ürünlerinden yapılan yemekler ve Kımız olarak bilinen içecek de tadılması gerekenler arasındadır.

 

KIRGIZISTAN AIR Uçuş Noktaları

Kırgizistan 2006 yılında yeniden yapılandırıldıktan sonra uçuş noktaları da buna göre farklılık göstermiştir. Ülkemizde İstanbul’dan karşılıklı uçak seferleri düzenleyen Kırgızistan Air, Çin’de  Taşkınlık, Hindistan’da  Delhi, Kırgızistan’da  Bişkek, Kazarman, Kerben, Oş, Pakistan ‘da Karaçi, Rusya’da  Moskova, Nizhniy Novgorod, Novosibirsk, Saint Petersburg, Samara, Ekaterinburg, Tacikistan’da  Duşanbe, Birleşik Krallık ’da ise Birmingham’a  Kırgızistan Air uçuş noktaları mevcuttur.

 

Diğer Hava Yolları

Kenya Hava Yolları

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com