Kenya Hava Yolları Uçak Biletleri

 • Yetişkin (18 ve üstü)
 • Çocuk (2-11)
 • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Kenya Hava Yolları

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Kenya Hava Yolları Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1977
Merkezi:
Nairobi, Kenya
Filo Büyüklüğü:
43 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
48
Uçuş Noktaları:
62

Mobil Uygulama

 • KENYA AIRWAYS Hava Yolları

  Kenya Airways, isminden de anlaşılacağı üzere Kenya Cumhuriyeti’nde Jomo Kenyata Uluslararası Havalimanı merkezli hizmet veren ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. Sky Team üyesi olan hava yolu firması 48 farklı ülkede hizmet sunmaktadır.

   

 • KENYA AIRWAYS Uçak Bileti

  KQ kodu ile uçak seferleri düzenleyen Kenya Airways uçak bileti satışı ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden ve sitenin aynı isimle sahip olduğu akıllı telefon uygulamalarından alınabilmektedir. Seyahat bilgilerinize göre tavan fiyat belirleyebildiğiniz basit ara yüzü ile Kenya Airways bütün uçak seferlerini görüntüleyebilir ve kredi kartınızla dokuz taksite varan taksit imkanlarıyla da ödemenizi pratik ve güvenli şekilde yaparak Kenya Airways ucuz uçak biletinizi alabilirisniz.

   

 • Kenya Hakkında

  Kenya, resmi olarak Kenya Cumhuriyeti olarak kabul edilmiş Afrika kıtasında bulunan ülkedir. Ülke sınır komşuları, ) Etiyopya, Somali, Tanzanya, Uganda ve Güney Sudan’dır. Ayrıca Hint Okyanusu’na da kıyısı bulunan Kenya Cumhuriyeti başkenti Nairobi’dir.

   

 • Kenya’da Gezilecek Yerler

  Kenya dünya üzerinde topraklarında barındırdığı vahşi hayvanlar ve doğal güzellikleri ile anılmaktadır. Gölleri ve doğal parklarına yapılan ziyaretleri ile turizmi canlı olan Kenya’da gezilecek yerler; Kenya Dağı, Victoria Gölü, Nakuru Gölü, Turkana Gölü Doğal Parkı, Bogoria Gölü, Diani Sahili olarak sıralanabilir.

   

 • Kenya’da Ne Yenir

  İtalya, Fransız mutfaklarından da etkilenen Kenya mutfağının yöresel yemeği ıspanak ve kavrulmuş soğanın karıştırılıp pişirilmesi ile yapılmış Sukuma Wiki isimli yemeğini muhakkak yemelisiniz. Ayrıca Pilau isimli pilavın başka bir türü olan içerisinde et ve patates bulunan yöresel yemek de yemeniz gerekenler arasındadır.

   

 • KENYA AIRWAYS Uçuş Noktaları

  KQ kodu ile ulusal ve bayrak taşıyıcısı Kenya Airways SkyTeam üyesi olarak 48 ülkenin içinde yer aldığı 62 den fazla noktaya uçak seferleri düzenlemektedir. Ülkemiz de ise İstanbul üzerinden aktarmalı uçuşlar gerçekleştiren Kenya Airways ucuz uçak bileti için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilir ve Kenya ucuz uçak biletinizi bu web sitesi üzerinden alabilirsiniz. Diğer Hava Yolları Kore Hava Yolları