Japan Airlines Uçak Biletleri

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Japan Airlines

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Japan Airlines Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1951
Merkezi:
Tokyo, Japonya
Filo Büyüklüğü:
162 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
52
Uçuş Noktaları:
92

Mobil Uygulama

JAPAN AIRLINES Hava Yolları

Japan Airlines

Japan Airlines, Japon hava yolları şirketi olarak 1951 yılında kurulduktan sonra 1953 yılında hisselerinin yarısı Japonya hükümetine bağlı olarak işletmesi sürdürülmekteydir. İlk zamanlar sadece yurt içi seferler düzenleyen Japan Airlines 1954 yılında Dünya’ya açılarak yurt dşı seferleri ile de Japon Halkına hizmet vermeye başladı.

JAPAN AIRLINES Uçak Bileti 

Japan Airlines uçak biletleri biletlerine; satış ofislerinden, akıllı telefonların ucuzauc uygulamalarından ve internet üzerinden uygulama ile aynı isme sahip olan ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden alınabilmektedir. Bilet alımlarında komisyon ücreti almayan web sitesi ve uygulaması ile Japan Airlines ucuz uçak biletini ekstra bir fark ödemeden alabilirsiniz.

Tokyo

Tokyo Hakkında

Tokyo, Japonya’nın başkenti olmasının yanında Dünya üzerindeki en büyük ve en pahalı şehir olarak bilinmektedir. Tokyo yerleşim olarak Japonya’da Sumida Nehri başında ve Büyük Okyanusa girintisinde yer almaktadır.

Tokyo Bahçeleri

Tokyo’da Gezilecek Yerler

Dünya’nın en büyük metropolü olan Tokyo’da gezilecek yerlerde şehir hayatına ve büyklüğü ile orantılı olarak oldukça fazladır. Tokyo’da gezilecek yerler arasında Tokyo Big Sight, Harajuku, Tsukiji balık marketi, Idemitsu Sanat Müzesi,  Doğal Sanat Müzesi, Modern Sanat Müzesi, Koishikawa Korakuen Bahçesi, Hanayashiki, Hamarikyu Bahçeleri, Ikspiari, Nezu Müzesi, Aquatopia, Soya, Joypolis yer almaktadır.

sushi

Tokyo’da Ne Yenir

Tokya’da Japon yemeklerinin en ünlüsü olan Suşi’yi muhakkak denemelisiniz. Ayrca yöresel yemeklerinden Nigirizushi isimli pirinçli balık da yenmesi gerekenler arasındadr. Sokak yemekcileride oldukça fazla olan Tokyo’da bütçenize göre farklı lezzetlerde tatmanız mümkün.

JAPAN AIRLINES Uçuş Noktaları

JL kodu ile uçak seferlerini gerçekleştiren Japan Airlines’da daha hizmet verebilmek adına Oneworld kapsamında ülkelerin hava yollar ile anlaşmalar yaparak 206 uçak filosu ile 125 uçuş noktasına sahiptir. 

 

 

Diğer Hava Yolları

Iberia Hava Yolları