El Al İsrail Hava Yolları Uçak Biletleri

 • Yetişkin (18 ve üstü)
 • Çocuk (2-11)
 • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz El Al İsrail Hava Yolları

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

El Al İsrail Hava Yolları Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1948
Merkezi:
Ben Gurion, İsrail
Filo Büyüklüğü:
43 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
31
Uçuş Noktaları:
60

Mobil Uygulama

 • EL-AL Hava Yolları

  LY kodlu uçak seferleri gerçekleştiren EL-AL Hava Yolları, İsrail hükümetine ait ulusal bayrak taşıyıcı hava yolu şirketidir. EL-AL Hava Yolları İsrail de yer alan Ben Gurion Uluslararası havalimanı merkezlidir ve çalışmalarını bu merkezden yönetmektedir.

   

 • İsrail Uçak Bileti

  LY kodlu EL-Al İsrail hava yolları uçak bileti satışları internet üzerinden ve satış ofislerinden yapılmaktadır. Ülkemizden de her yıl inanç turizmi doğrultusunda turist alan İsrail ucuz uçak bileti için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret ederek biletlerinizi dokuz taksite varan taksit imkânlarından da faydalanarak alabilirsiniz.

   

 • İsrail Hakkında

  İsrail, başkenti bütün dinlerin merkezi olan Kudüs olduğundan dolayı her yıl yüzlerce turistin akın ettiği bir ülkedir. Asya ve Afrika kıtalarının birleştiği konumda bulunan İsrail, Lübnan, Suriye, Ürdün, Mısır, Filistin ile karadan sınır komşusudur. Ayrıca Akdeniz ve Kızıldeniz’e de kıyısı bulunan bir ülkedir.

   

 • İsrail Gezilecek Yerler

  İsrail İnanç turizminin yoğun olarak gerçekleştiği bir ülkedir. Hristiyan, Müslüman, Yahudi inancına sahip kişiler tarafından her yıl ziyaret edilen gezilecek yerle arasında ilk sırada yer alan Mescid-i Aksa, Ağlama Duvarı yer almakladır. İnanç turizmine ek olarak Kızıldeniz ve Akdeniz’e de kıyısının olmasından dolayı bu ülke doğal güzellikleri ile de turist çekmektedir. Ülkenin geneline sahip olan ılıman iklimde turistlerin tercih etmesindeki ana sebeplerdendir.

   

 • İsrail’de Ne Yenir

  İsrail yapısı itibari ile de domuz etinin yenilmediği hatta son yıllar da özel izinler verilmesinden sonrasında domuz eti yetiştiriciliğine başlayan bir ülkedir. Yapısı itibari ile otlakları çok az olduğundan et ürünlerinden ziyade daha çok tavuk ve balık yemekleri yenilebilir. Ayrıca İsrail’e özgü olarak felafel, humus, şakşuka, kuskus ile zatar İsrail’de yenilmesi gerekenler arasındadır.

   

 • EL AL İsrail Hava Yolları Uçuş Noktaları

  LY doklu uçuş gerçekleştiren EL-Al hava yolları Dünya üzerinde 37 den fazla ülke de 80 üzerinde noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. İsrail hava yollarının anlaşmalı olduğu ve ortak uçuş gerçekleştirdiği hava yolları, Air China, American Airlines, Çek Havayolları, Etiyopya Havayolları, Iberia, JetBlue, İsviçre Uluslararası Hava Hatları, Thai Airways, Vietnam Airlines REL-SHA, Türk Hava Yollar ‘dır.