Iberia Uçak Biletleri

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

IBERIA Hava Yolları

İberia Hava Yolları

Iberia Hava Yolları, 1927 yılının Haziran ayında Madrid merkezli kurulmuş, İspanya’nın bayrak taşıyıcısı olan hava yolu şirketidir. Delta Hava Yolları ve Amerikan Hava Yollarından sonra Dünya’nın en büyük hava yolu şirketi olarak hizmet vermektedir. Oneworld ittifakına üye olan Iberia Hava Yolları neredeyse Dünya üzerinde bütün kıtalara hava yolu taşımacılığı ile hizmet vermektedir.

IBERIA Uçak Bileti 

Iberia uçak bileti, internet üzerinden kendi web sitesi araçlığı ile veya ucuzauc.com.tr internet adresine sahip seyahat acentası aracılığı ile satışı gerçekleştirilmektedir. İnternet üzerinden seyahatinize uygun bileti kolaylıkla bulabileceğiniz web sitesinin ayrıca ucuzauc isimli telefon uygulaması ile de bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İspanya uçak bileti

İspanya Hakkında

İspanya, İber yarımadasında Krallık sistemi ile yönetilen bir ülkedir. Akdeniz ve Atlantik Okyanusu ile kıyısı olan İspanya karada, Fransa, Andora, Birleşik Krallık ile sınır komşusudur.

Kordoba evleri

İspanya’da Gezilecek Yerler

İspanya, Akdeniz ve Atlantik Okyanusu’na kıyısı olmasının avantajı olarak doğal güzellikleri ile meşhur olan ve ayrıca tarih boyunca da birçok devletin dikkatini çektiğinden önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış ülkelerden biridir. Ayrıca Salvador Dali ve Picasso’ya ait eserlerin de yer aldğ müzeleri ile sanat alanında da İspanya’da gezilecek bir ok müze bulunmaktadr. İspnaya’da özellikle gezilecek yerler arsanda Park Güell,  Magic Fountain of Montjuïc, La Sagrada Familia, El Hamra Sarayı, Casa Batllo, Madrid Kraliyet Sarayı, Prado Müzesi, Costa del Sol, Dali Tiyatrosu ve Müzesi, Bellver Kalesi, Camp Nou, Casa Mila, Picasso Müzesi, Katalan Müzik Sarayı özellikle yer almaktadır.

İspanya da ne yenir

İspanya’da Ne Yenir

İspanya’da genel de her restoran da yemekten önce getirilen Tapas isimli farklı mezeler tadılması gerekenler arasındadır. Ayrıca İspanyollara ait geleneksel bir yemek olan Paella ve yanında hafiften şaraba benzeyen kokteyli Sangria muhakkak İspanya’da yenilmesi gerekenler arasındadır.

IBERIA Uçuş Noktaları

Oneworld üyesi olan ve IB kodu ile uçak seferlerini gerçekleştiren Iberia Hava Yolları, Ispanya başta olmak üzere Türkiye, Amerika’nın da içinde yer aldığı 39 ülkede toplamda 102 farklı uçuş noktaları ile hizmet vermektedir. 

 

 

Diğer Hava Yolları

Gulf Air Uçak Bileti