Jet Airways Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Jet Airways

JET AIRWAYS Hava Yolları

jet airways

Jet Airways, Hindistan merkezli ikinci büyük hava yolu şirketidir. 1992 yılının Nisan ayında kurularak 1993 yılının Mayıs ayında hizmete geçen Jet Airways hava yolu Mumbai merkezli olsa da Seul, Chennai, Delhi, Kalküta’da merkezleri ile hizmet vermektedir.

JET AIRWAYS Uçak Bileti 

Jet Airways uçak bileti almak için yapmanız gereken tek şey internet üzerinden veya akıllı telefonlarınzdan ucuzauc uygulamasını indirmek veya web sitesini ziyaret etmektedir. Üç basit adım sonrasında Jet Airways ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

hindistan da gezilecek yerler

Hindistan Hakkında

Hindistan, Hinduizm gelenekleri ile resmi olarak Hindistan Cumhuriyeti olarak kabul edilmektedir. Asya’nın güneyinde yer alan ülke yedinci büyük ülkedir. Hint Okyanusu, Arap Denizi ile kıyısı bulunan ülkenin karadan sınır komşuları, Pakistan, Çin, Bengal, Nepal, Butan, Myanmar, Bangladeş,  Sri Lanka’dır.

hindistanda nereye gidilir

Hindistan Gezilecek Yerler

Hindistan’da dünyanın 7 harikası olarak kabul edilen UNESCO dünya mirasları kapsamın en çok ziyaret edilen yer olan Tac Mahal gezilecek ilk yerler arasındadır. Tac Mahal’den sonra Hindistan’da gezilecek yerler arasında Konark Güneş Tapınağı, Hampi, Dudhsagar Falls, Agra Kalesi, Lotus Tapınağı, Hint Kapısı, Khajuraho, Ajanta Caves, Ekber Şah Türbesi, Agra, Virupaksha Tapınağı, Laxminarayan Tapınağı, Hümayun Türbesi, Delhi, Sanchi, Kutub Minar, Hawa Mahal yer almaktadır.

hindistan yemek kültürü

Hindistan’da Ne Yenir

Hindistan bütün dünya’da farklı baharatları ile bilinen ve kırmızı et yenilmeyen ülke olarak bilinmektedir. Tatlılarından, çorbalarına kadar bütün yemekleri baharatlıdır. Ülkenin geneline hakim olan Hinduizm inançlarından dolayı da inek eti tüketilmemektedir. Ağırlıklı olarak tavuk ve balık tüketilse de lezzetli ve Hindistan’da yenilecek yemekler arasında Chapati olarak bilinen ekmek, Shorb adını verdikleri farklı çorbaları, Palak Paneer olarak bilinen bir tür peynirli ıspanak yemeği, tavuk yemeklerinden Chicken tikka curry,  sütten yapılan Kulfi isimli ev yapımı dondurma ve kızartılmış hamurun şerbetlendirilmesi ile yapılan Gulab Jamun tatlısı Hindistan’da tadılması gerekenler arasındadır.

JET AIRWAYS Uçuş Noktaları

Jet Airways uçak seferlerini 9W kodu ile 74 farklı uçuş noktasına gerçekleştirmektedir. Ülkelerin yerel firmaları ile de anlaşmalar yaparak ortak uçuşlar gerçekleştiren Jet Airways ortak uçuş gerçekleştirdiği firmalar arasında Aer Lingus, Air Berlin, Air Canada, Air France, Hava Seychelles, All Nippon Airways, Alitalia, Bangkok Airways, Brussels Airlines, Delta Hava Yolları, Emirates, Etihad Airways, Garuda Endonezya, Kenya Airways, KLM, Korean Air, Malezya Havayolları, Qantas, South African Airways, Lufthansa Hava Yolları, United Airlines, Vietnam Airlines, Virgin Atlantic yer alır. Ülkemizde İstanbul merkezli uçak seferleri düzenlemektedir.

 

Diğer Hava Yolları

Türkmenistan Hava Yolları

 

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com