• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY ile SUUDİ ARABİSTAN’A FIRSAT DOLU UÇUŞLAR

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

riyad1933 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmetlerine devam eden Türk Hava Yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı unvanına sahip tek hava yolu firmasıdır. Türkiye’de havalimanı bulunan bütün hava yollarına uçuş gerçekleştiren hava yolu firmasının uçuş ağında 200’den fazla rota bulunmaktadır.

Hizmetlerinin kalitesiyle de Skytrax tarafından Avrupa’nın en iyi hava yolu seçilmiştir. Hizmetlerinden herkes yararlanabilsin diye dönemsel olarak kampanyalar düzenleyen ve ucuza uçma imkanı sunan Türk Hava Yolları’nın son kampanyası ise Suudi Arabistan’a İstanbul aktarmalı gerçekleştirilecek uçuşları kapsamaktadır.

Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Hatay’dan İstanbul aktarmalı olarak Dammam, El Kasım, Taif ve Riyad’a gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait bilet fiyatları ise 342 USD ve 378 USD olarak belirlenmiştir.  Kampanya kapsamında bilet satışları 20 Mayıs 2017 tarihine kadar yapılmaktadır. Kampanya’dan faydalanabilmek için belirtilen tarih olan 20 Mayıs 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletlerde rezervasyon ve bilet satın alma işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Türk Hava Yolları biletlerine ucuzauc.com web sitesinde seyahat rotanıza göre uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında uçak bileti fiyatlarına ek olarak uçak sefer bilgilerini de görüntüleyebilir ve diğer hava yollarıyla da karşılaştırma yaparak size en uygun uçak biletini seçerek satın alabilirsiniz. Satın alma işleminizde kredi kartınıza sunulan taksit imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Hatay’dan İstanbul aktarmalı olarak Dammam, El Kasım, Taif ve Riyad uçuşlarında ücretsiz olarak taşıması gerçekleştirilecek serbest bagaj hakkı 40 kilogram olarak belirlenmiş olup, Türk Hava Yolları kampanya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.