• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Thy ile Kişinev Uçak Bileti Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

 

Türk Hava Yolları gerçekleştirdiği kampanyalar ile şaşırtmaya ve zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Kişinev uçak bileti promosyonu için her şey dahil 205 $ - 245 $’dan satışa sunulan biletler her geçen gün daha çok talep görmektedir. Tabi ki bunun nedeni de hem kalite hem de hizmet gelmektedir. Türkiye’nin tek ulusal hava yolu şirketi olan THY sağladığı avantajlarla her zaman ilk sırada olacaktır.

Moldova Cumhuriyetinin en büyük ve başken şehri olan Kişinev için gerçekleştirilen bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar yapılacak biletlemelerde ve 30 Nisan 2016 tarihine kadar yapılacak seyahatlerde geçerli olacaktır.

Kişinev, Bic nehri kıyısında yer alan yeşil alanı en bol Avrupa şehirlerinden biri olan Kişinev ayrıca en önemli ticaret ve sanayi şehirlerinden biridir.

Thy ile İstanbul Kişinev Uçak Bileti Kampanyasından faydalanmak istiyorsanız ucuzauc.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Sadece Kişinev uçak bileti kampanyası değil diğer tüm thy uçak bileti kampanyalarından veya tüm havayollarının uçak bileti kampanyalarından anında haberdar olmak için ister ucuzauc.com.tr adresini ziyaret edebilir, isterseniz de facebook, instagram sayfalarımızdan bizi takip ederek havayollarının en güncel promosyonlarından bilgi alıp en uygun uçak biletine siz sahip olabilirsiniz.