• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

gulf airGulf Air, iki farklı krallık olan Bahreyn ve Umman krallıklarına hizmet veren özel bir hava yolu firmasıdır. Hızla büyüyen bünyesinde 34 uçak bulunan ve uçak filosunu her yıl yeni girişimlerle arttıran hava yolu firması 40’dan fazla noktaya da uçuş gerçekleştirmektedir. Bahreyn Uluslararası Havaalanında ve Seeb Uluslararası Havaalanı’nda merkezleri bulunan Gulf Air 2 Aralık 2016 tarihine kadar oldukça uygun fiyatlarla da hava yolu hizmeti sunmaktadır.

Kampanya kapsamında satışa sunulan W Class sınıfında uçma imkanı sunan Gulf Air bilet satışı son günü 2 Aralık 2016 olarak belirlenmiştir. 25 Kasım- 2 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait uçak bileti fiyatları;

 

Dammam

386 USD'den Başlayan Fiyatlar

Doha

364 USD'den Başlayan Fiyatlar

Kuwait

322  USD'den Başlayan Fiyatlar

Riyadh

 460 USD'den Başlayan Fiyatlar

Muscat

362  USD'den Başlayan Fiyatlar

Abu Dhabi

295  USD'den Başlayan Fiyatlar

Dubai

310  USD'den Başlayan Fiyatlar

 

Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup, tüm vergiler dâhil gidiş- dönüş uçak bileti fiyatlarıdır. Gulf Air avantajlı kampanyasından faydalanarak seyahat edebilmek için hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak, uçak biletinizi kredi kartınızla taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

En güncel Gulf Air uçak bileti fiyatları ve sefer bilgilerine de ucuzauc.com ‘dan uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra ulaşabilirsiniz. Gulf Air kampanya dâhilindeki uçak bileti satışları son tarih 2 Aralık olup, gidiş tarihi 25 Kasım-2 Aralık 2016 ve dönüş içinde son tarih 2 Ocak 2017 olarak belirlenmiştir.