• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Borajet Hergün Ankara- İstanbul Uçuşları

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » BoraJet Kampanyaları

borajet kampanyaBorajet Hava Yolları 2010 yılında küçük ölçekli olarak kurulan ve bir ilk olarak dolmuş uçak hizmeti veren firmadır. Sadece kendi adına gerçekleştirdiği uçuşlarla değil diğer havayollarına destek amaçlı gerçekleştirdiği ortak uçuşlar ve besleme uçuşlarla da hizmet vereb Borajet, kısa mesafede inebilen ve kalkabilen uçak filosu ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla kısa sürede hızlıca gelişmiştir.

Yolcu sadakat programı kapsamında da sürekli olarak Borajet’i tercih eden müşterilerine kolaylık tanıyan hava yolu firması, Türkiye’nin 20’den fazla hava yoluna ve uluslararası alanda da 10 kadar noktaya hizmet vermektedir.

Kendisini sürekli geliştiren ve yenilikleriyle de dikkat çeken hava yolu firması uçuş noktaları arasında gerçekleştirdiği uçuşları da arttırmaktadır.

Son düzenlemesi ile en çok ziyaret edilen şehirlerden Ankara ve İstanbul arasında her gün düzenli olarak uçuş gerçekleştirmeye başlayan Borajet uçuş bilgilerine ucuzauc.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Karşılıklı olarak her gün gerçekleştirilen İstanbul- Ankara  uçuşlara ait sefer bilgilerine Ankara- İstanbul uçak bileti sorgulaması veya İstanbul- Ankara uçak bileti sorgulaması yaparak ucuzauc.com.tr web sitesinden ulaşabilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınızla, kartınıza sunulan taksit imkânlarından da faydalanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Borajet her gün gerçekleştirdiği Ankara ve İstanbul uçuşlarına ait bilgilere ayrıca havayolu firmasının resmi web sitesinden de ulaşabilirsiniz.