• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Beşiktaş Taraftarları 19 Ekim'de Alitalia ile Napoli'ye !

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyaları

beşiktaş napoliAlitalia Hava Yolları, Roma Merkezli olarak gerçekleştirdiği uçuşların yanı sıra İtalya’nın birçok şehrine, Afrika, Avrupa, Amerika ve Pasifik Asya’ya da farklı noktalara uçuş gerçekleştirmektedir.

Napoli’de Alitalia Hava Yolları’nın uçuş ağında yer almaktadır ve Beşiktaş taraflarına özel olarak yeni düzenlemeler ile taraftarların konforlu ve ucuza seyahat etmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Beşiktaş’ı Şampiyonlar Ligi maçında yalnız bırakmak istemeyen ve hala biletini almamış taraftarlar biletlerini Alitalia Hava Yolu firmasından kolaylıkla satın alabilirler. En güncel bilet fiyatlarına ve sefer bilgilerine ucuzauc.com.tr web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak takımınızı Napoli’de yalnız bırakmamak için Napoli uçak biletinizi web sitesinden seçebilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınızla taksit imkânlarından da faydalanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Alitalia Hava Yolu ’da taraftarlara özel olarak uçakların kapasitesini büyüterek daha geniş kapasiteye sahip olan A321 uçaklarıyla uçuşlarını gerçekleştirmektedir. 19-20 Ekim tarihleri arasında Alitalia hava yoluna ait sefer bilgileri aşağıda yer alan tabloda görülmektedir.  Napoli’de gerçekleştirilecek Beşiktaş Maç’ı için İstanbul çıkışlı ve Roma aktarmalı olarak hizmet veren Alitalia hava yolunun ve diğer bütün hava yollarının da sefer bilgilerine ucuzauc.com.tr dan uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve biletinizi satın alabilirsiniz.

alitalia ile napoli