• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global Mart Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlas global mart ayı kampanyasıAtlas Global 2001 yılında iç hatlarda 2004 yılından itibaren de dış hatlarda farklı sınıflarda her bütçeye uygun olarak seyahat etme imkânı sunarken kalitesinden ve konforundan da ödün vermeden düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekleyerek 10 Mart 2017’ ye kadar ucuza uçak bileti alma imkanı sunmaktadır.

Avrupa biletlerinizi Atlas Global hava yollarını tercih ederek gidiş- dönüş sadece 119$’ a satın alabilirsiniz.

Atlas Global'den 31 Mart 2017 tarihine kadar Avrupa’ya gerçekleştireceğiniz seyahat biletlerinizi 10 Mart 2017 tarihine kadar satın adlığınız durumda faydalanabileceğiniz kampanya biletlerine ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Atlas Global’in 10 Mart 2017 tarihine kadar devam eden kampanyasına yönelik seyahat rotanıza göre Avrupa’da şehre göre uçak bileti sorgulaması yapabilir ve Atlas Global’in Mart ayına özel kampanyalı biletlerini de arama tercihinize göre en güncel sefer bilgileri ve uçak bileti fiyatlarını içeren sayfadan seçerek kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Satın alınan biletlerde Ekonomi Plus sınıfında ki yolculuğunuzda ücretsiz koltuk seçimi hakkı, 77 cm koltuk mesafesi ve 30 kg bagaj hakkı elde edebilirsiniz. Ayrıca Business Class sınıfında ise 100 cm koltuk mesafesi ile daha konforlu bir yolculuk gerçekleştirebileceğiniz gibi seyahat sırasında Atlas Global’in Uçan Şefler hizmetiyle de yolculuk boyunca sunulan ikramlardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Business Class’ a özel olarak ayrıca fazla bagaj derdi yaşamamanız için 40 kg ücretsiz bagaj hakkınızla Avrupa’ya sadece 119 $ seyahat edebilirsiniz.