• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Ankara Berlin Uçak Bileti Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » BoraJet Kampanyaları

ankara berlinBora Jet her geçen gün uçuş ağını genişleterek büyümekte. Şimdi de 16 Haziran 2016 tarihinden itibaren her Cumartesi Ankara – Berlin Tegel ‘ e uçuyor.

Ayrıca Ankara bağlantılı olarak;

Edremit – Berlin Tegel , Berlin Tegel – Siirt , Sabiha Gökçen – Berlin Tegel uçuşlarını da gerçekleştirmektedir.

30 Kg Bagaj Hakkı ve Ücretsiz sıcak yemek servisinden yararlanabileceğiniz fırsatlarla sizde yerinizi alın.

Almanya’nın en büyük şehri ve başkenti olan Berlin görülmeye değer tarihi zenginliklerle dolu bir kenttir. 1990 yılına kadar Doğu Berlin ve Batı Berlin olarak ayrılan şehri meşhur Berlin Duvarı ayırmaktaydı fakat günümüz itibari ile bu ayrılmaya Berlin duvarının da yıkılması ile son verilmiş olup tek şehir halindedir.

3,4 milyonluk nüfusu ile Almanya’nın en kalabalık şehridir. Berlin de en kalabalık yabancı nüfusu yaklaşık 200.000  ile Türkler oluşturmaktadır.

Berlin kültürel olarak da Almanya’nın başkentidir. Öyle ki kültürel olarak zenginliği şehrin doğusunda bulunan Müzeler adası ile benimsenmiştir.

Şehrin ortasından geçen nehir ile eşsiz bir havaya sahip olan Berlin turizm açısından da çok hareketli bir şehirdir. Bunu sadece günübirlik gelen 100 binin üzerinde ziyaretçi ile kanıtlamıştır. Yurt dışı planı yaparken her ziyaretçinin aklından mutlaka Berlin geçer.