Gulf Air Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Gulf Air

gulf air

GULF AIR Hava Yolları

Gulf Air hava yolları iki ayrı krallığın ulusal hava yolu olarak hizmet veren ender hava yolu şirketidir. Bahreyn ve Umman Krallıklarına hizmet veren hava yolu firması 34 uçaklık filosu 47 ayrı noktaya uçak seferi düzenleyen hava yolu firması, Bahreyn Uluslararası Havaalanında ve Seeb Uluslararası Havaalanı olmak üzere iki ayrı merkeze sahiptir.

GULF AIR Uçak Bileti 

Gulf Air ulusal alanda GF kodu ile bilet satışı yapılmaktadır. Gulf Havayolları uçak bileti için ihtiyacınız olan sadece ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret etmek veya web sitesiyla aynı isme sahip uçak bileti uygulamasını edinerek de Guld Air ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

umman-ucak-bileti

Umman ve Bahreyn Hakkında

Umman Krallığı veya Sultanlığı olarak bilinen ülke Arap yarımadasında yer alan Suudi Arabistan, Yemen ile kara sınırı bulunan, Hint Okyanusu ve Basra Körfezi’nde kıyısı bulunan bir ülkedir.

Bahreyn’de umman gibi Krallık sisteminin hüküm sürdüğü Ada ülkesidir.  Katar ve Suudi Arabistan ile kara sınırı bulunan ülke Umman ile birbirine çok yakın olan ülkelerdir.

Bahreyn ve Umman’da Gezilecek Yerler

Umman ve Bahreyn birbirine çok yakın iki krallık olarak Birleşik Arap Krallıkları dahilindedir. Okyanusa sınırı bulunan Umman turstik açıdan daha çok kıyı şeritlerine turist alırken Bahreyn ise tarihi ve kültürel açıdan zenginlikleri ile turistleri birbirine çekmektedir. Bu iki birleşik krallıkta gezilebilecek yerler arasında Al-Fatih Camii, Bahrain Doğa Müzesi, Kayıp Cennet Dilmun Su Parkı, Seef Hanı, Sultan Qaboos Camii, Al Qurm, Maskat görmeniz gereken yerler arasında yer almaktadır.

umman yemek kültürü

Bahreyn ve Umman’da ne Yenir

Arap ülkelerinde ete düşkünlük göz ardı edilemez bir gerçektir. Bu nedenle de sığır etinden ve pirinç pilavından yapılan özel yemeği muhakka yenilmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Ayrıca Umman’ın kıyısı bulunduğu Hint okyanusundan kaynaklı Deniz mahsullerine yönelik de bu bölgenin mutfağı çok geliştiğinden farklı baharatlarla pişirilmiş deniz ürünleri yemeklerinden tadabilirsiniz.

GULF AIR Uçuş Noktaları

GF kodu ile uçak seferleri düzenleyen Gulf Air uçuş noktaları Avrupa’da Atina, Dublin, Frankfurt, Larnaka, Londra, Paris, İstanbul, Ortadoğu ve Afrika,  Bahreyn Hub, Muskat Hub Abu Dhabi, Al Ain, Amman, Beyrut,Kahire, Şam, Dammam, Doha, Dubai, Cidde, Johannesburg, Khartoum, Kuveyt, Mashad, Riyad, Sanaa, Shiraz, Tehran,  Asya ve Uzak doğuda ise;  Bangalore, Bangkok, Chennai, Dhaka, Delhi, Hong Kong, İslamabad, Jakarta, Karaçi, Katmandu, Kochi, Kolkata, Kuala Lumpur, Lahore, Manila, Mumbai, Peshawar, Singapur, Sydney, Thiruvananthapuram olarak sıralanabilir.

 

Diğer Hava Yolları

Finnair Hava Yolları

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com