Fly Dubai Hava Yolları Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Fly Dubai Hava Yolları

fly dubai

Fly Dubai Hava Yolları

Emirates çatısı altında kurulmuş ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde uygun hava yolu taşımacılığı hizmeti sunan hava yoludur. Dubai Uluslararası Havalimanı merkezli gerçekleştirilen uçuşları 2008 yılından beri hizmet vermektedir. Fly Dubai Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında Dubai 'ye Salı ve Perşembe günleri hariç haftada karşılıklı 5 gün uçuş gerçekleştirmektedir.

Fly Dubai Uçak Bileti 

Fly Dubai uçak bileti mi almak istiyorsunuz? Ya da diğer hava yolları ile Fly Dubai Hava Yollarının uçuşlarını mı karşılaştırmak istiyorsunuz? Fly Dubai uçak bileti satışları İstanbul merkezli olarak gerçekleştirilen uçuşlar için ve yurt dışı merkezli uçuşlar için ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Web sitesi üzerinden üç adımda kolaylıkla Fly Dubai ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

Dubai Hakkında

Yedi farklı emirliğin birleşmesiyle oluşan Birleşik Arap Emirliklerinden biri olan Dubai Emirliği, bütün emirlikler içerisinde farklı bir yer kaplamaktadır. Basra Körfezi kıyısında yer alan Dubai, Abu Dabi Emirliği, Şarika Emirliği ve Umman Sultanlığı ile sınır komşusudur.

Dubai Gezilecek Yerler

Körfezde yer almasından dolayı Dubai hem doğal güzellikleri hem de farklı yapıları ile dikkat çekmektedir. Dubai’de gezilecek yerler arasında Wild Wadi Water Park, Dubai Koyu,  Ski Dubai kış sporlarının merkezi,  The Dubai Mall ve Mall of the Emirates gibi alışveriş merkezleri, Palmiye Adaları, Dünya Yapay Takımadaları, Dubai Müzesi, Jumeirah Beach,  Jumeirah Camii, Emirates Kuleleri, Grand Mosque, Jumeirah Zabee Sarayı, Dubai Dünya Ticaret Merkezi, Safa Park Hayvanat Bahçesi yer almaktadır.

Dubai 'de Ne Yenir

Dubai’de hem Arap mutfağı hem de Dünya mutfağından farklı yemekleri tadabilirsiniz.  Kuzu etinden yapılan baharatlı bir yemek olan Matchbous Makbus, bedevi yemeği olan Ghuzi, nohut ile yapılan Falafel özellikle yemeniz gerekenler arasındadır.

Fly Dubai Uçuş Noktaları

Fly Dubai uçuş noktaları arasında Istanbul, İskenderiye, Kabil, Karachi, Kathmandu, Khartoum, Kuwait, Latakia, Lucknow, Luxor, Muscat, Samara, Süleymaniye, Yekaterinburg, Yerevan, Şam yer almaktadır. Fly Dubai, Emirates Hava Yolları ile de ortaklaşa uçuş gerçekleştirmektedir. Fly Dubai ile seyahat etmek için Fly Dubai ucuz uçak biletinizi ucuzauc.com.tr web sitesinden alabilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları

Emirates

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com