Filistin Hava Yolları Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Filistin Hava Yolları

filistin hava yolları

PALESTINIAN AIRLINES Hava Yolları

Palestinian Airlines, Filistin Hava Yolları adı altında hizmet veren Mısır hükümetine ait bir hava yolu şirketidir. 1995 yılında kurulan hava yolu firması 2005 yılında faaliyetlerine ara verse de 2012 yılında yeniden Mısır Bakanlığı Sivil Havacılık kurumu tarafından faaliyete geçilirmiş Mısır Ariş merkezli olarak  hala hizmet vermeye devam emektedir.

Filistin Uçak Bileti 

Filistin uçak biletleri PF kodu ile ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden satışı yapılabilmektedir. Ortaklaşa gerçekleştirdiği uçuşlar aracılığı ile de Filistin Hava Yolları ucuz uçak biletine internet üzerinden kolaylıkla ucuzauc.com sitesinin sunduğu taksit imkanlarından da yararlanarak Palestinian Airlines uçak biletini alabilirsiniz.

filistin

Filistin Hakkında

Orta doğuda bulunan Filistin daha çok iç karışıklıkları ile gündeme gelse de İsrail ve Mısır ile sınır komşusu olan ülkedir. İki tane başkenti olan ülke Gazze ve Ramallah şehirleri aracılığı ile yönetilmektedir.

Filistin Gezilecek Yerler

Gazze merkezli iç savaş ve İsrail ile sürekli savaş halinde olduğundan dolayı da birçok tarihi esere ve yapılar ciddi olarak zarar görmüş durumdadır.  Buna rağmen Mescid-i Aksa, Kubbetüs Sahra, Kutsal Kabir Kilisesi, Sanat ve El Sanatları Köyü Filistin’de gezilecek yerler arasındadır.

filistin seyahati

Filistin’de Ne Yenir

Yıllarca süren anlaşmazlıklardan dolayı ciddi zararlar gören Filistin’de en önemli besin patates ve tahıl ürünleridir. İsrail mutfağına da benzer özellik gösteren yemeklerinden humus ve şakşuka muhakkak yenilmesi gereken yemekler arasındadır.

Filistin Hava Yolları Uçuş Noktaları

2005 yılında ara verilen uçak seferlerine 2012 yılında hızlı bir geri dönüş yapan Palestinian Airlines PF veya PRI kodu ile yerel merkezli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Palestinian Airlines uçuş noktaları arasında tarifeli sefer düzenlediği yerler arasında Barselona, Keflavik, Inezgane, Malaga, Alicante, Tenerife Sur yer almaktadır. Keflavik Uluslararası havalimanı merkezli karşılıklı uçuş gerçekleştirmektedir.

Ülkemizden de direk olarak Türk Hava yolları ile ortaklaşa uçuş gerçekleştiren Palestinian Airlines kişisel hava yolu olarak çok küçük bir kesime hizmet verebilse de bulunduğu konum itibariyle en iyi hava yolu olma yolunda ilerlemektedir.

 

Diğer Hava Yolları

El Al İsrail Hava Yolları

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com