Corendon Uçak Biletleri

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Corendon

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Corendon Künye Bilgileri

Mobil Uygulama

corendon airlines

Corendon Airlines Hava Yolları

Corendon Hava Yolları, Türkiye merkezli olarak kurulmuş hava yolu firmasıdır. 2004 yılında Atılay Uslu ve Yıldıray Karaer tarafından kurulan hava yolu firması 2005 yılında ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir. Hizmetlerine Antalya Uluslararası Havalimanı merkezli devam eden hava yolu şirketi turizm sektöründe fark yaratmak üzerine kurulu anlayışları ile hizmet vermektedir.

 Corendon Airlines Uçak Bileti 

Corendon Airlines uçak bileti satışları internet üzerinden ucuzauc.com.tr web sitesi aracılığı ile yapılabilmektedir. Antalya merkezli gerçekleştirilen uçuşlarda Dünya’nın birçok farklı bölgesine uçak Corendon Airlines ayrıcalığı ile seyahate edebilmek için ucuz uçak biletinizi web sitemizden alabilirsiniz.

Antalya Hakkında

Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yer alan turizm açısından oldukça hareketli bir bölgedir. Sahillerinin yanı sıra doğal güzellikleri ve parkları ile de dikkat çekmektedir. Akdeniz’e kıyısı bulunan şehir Burdur, Isparta, Muğla, Konya, Karaman ve Mersin illeri ile de komşudur.
Türkiye’nin en kalabalık beşinci ili arasında yer alan Antalya’da ilk çağdan kalma eserler görmek mümkündür.  Yazları sıcak, kışları ılık ve yağışlı geçen ülkenin iklim koşulları nedeniyle de turistlerin gözdesi olan bir kenttir. Eğlence mekânları ve sosyal hayatın hareketliliği ile de dikkat çeken şehirde birçok etkinliğe katılabilir ve sosyal açıdan da dolu dolu zaman geçirebilirsiniz.

Antalya’da Gezilecek Yerler

Antalya’da gezilecek yerler arasında bir çok antik kent yer almaktadır. İlk çağlardan beri yerleşim yeri olarak da kullanılan şehir’de en çok ziyaret edilen ve gezilecek yerler arasında Düden Şelalesi, Dim Mağarası, Idebessos Antik Kenti, Alara Kalesi Ksantos, Trebenna, Rhodiapolis, Side, Aspendos, Termessos, Kemer, Faselis, Kyaneai, Olimpos, Ariassos, Patara, Finike, Arykanda, Perge, Myra, Tlos, Sillyon, Seleukia, Selge Antik Kenti özellikle yer almaktadır.

Antaya’da Ne Yenir

Antalya ‘da Akdeniz mutfağı etkisini fazlasıyla görebilirsiniz. Eğer yolunuz Antalya’ya düşerse özellikle tahinli piyazını ve tahinli kabak tatlısını denemelisiniz.

Corendon Airlines Uçuş Noktaları

Corendon Airlines uçuş noktaları arasında birçok farklı ülke yer almaktadır. 2005 yılından itibaren yaklaşık olarak 50 ülkede 150 farklı noktaya uçuş gerçekleştiren hava yolları “wet-lease” operasyonları kapsamında da birçok farklı noktaya uçmakta ve her geçen gün bu sayıyı arttırmaktadır. Corendon Airlines uçuş gerçekleştirildiği noktalar arasında Belçika, Danimarka, Finlandiya, İsveç, Norveç, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Polonya, Kosova, Makedonya, Estonya, Kazakistan, Hollanda ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Diğer Hava Yolları

Air France