Czech Airlines Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Czech Airlines

çek hava yolları

CZECH AIRLINES Hava Yolları

Czech Airlines, Prag merkezli Çek Cumhuriyeti’nin ulusal bayrak taşıyıcısı olarak Avrupa kıtasında yer alan en eski hava yolu şirketidir. 1923 yılında kurulan hava yolu hizmetleri ve kalitesinden dolayı sayısız ödüle sahiptir. Çek Hava yolu firması prensip olarak sadece ülkelerin en büyün havaalanlarına uçuş düzenlemektedir.

Skyteam üyesi olan Çek Hava Yolları uluslararası alanda anlaşmalar yaparak da bir çok ülkeye de kaliteli hizmet götürmeyi kendilerine bir görev bilerek çalışmalarına devam etmektedir.

Çek Hava Yolları Uçak Bileti 

Ülkemiz de OK kodu ile bilet satışı yapılan Çek Hava Yollarına ait bilete en kolay yoldan akıllı telefonlarınıza ucuzauc uygulamasını indirerek veya internet üzerinden bilgisayarınızın internet tarayıcısından ucuzauc.com.tr web sitesine girerek Çek Hava Yollarına ait uçak biletinizi basit birkaç adımı izleyerek alabilirsiniz.

çek cumhuriyeti

Çek Cumhuriyeti Hakkında

Çek Cumhuriyeti, Orta Avrupa’da yer alan, Polonya, Almanya, Avusturya, Slovakya ile kara sınırı bulunmaktadır.

Çek Cumhuriyetinde en çok bilinen şehir ülkenin de başkenti olan Prag’dır. Ülkenin en büyük kenti ve başkent olmasından dolayı da önemli ölçüde turistlerin akımına uğrayan bu kenti yılın her mevsimi ziyaret etmek mümkün.

Çek Cumhuriyeti 'nde Gezilecek Yerler

Çek Cumhuriyeti Avrupa birliği olmasından sonrasında da kendisini geliştiren ve kültürel mirasına da daha çok sahip çıkarak doğal güzelliklerini de ön plana çıkarmayı başarmış bir ülkedir.  Çek Cumhuriyeti’ne ziyaretleriniz de gezilecek yerler arasında,  Karl Köprüsu¨,  Sedlec'in iskelet kilisesi, St. Vitus Katedrali, Prag Kalesi, Hluboka Kalesi,  Dans Eden Ev, Ulusal Müze, Cesky Šternberk Kalesi, Tyn Kilisesi, Karlštejn, Bohemya İsviçre, Zvikov Kalesi, Konopišteˆ, Krivoklat Kalesi,  Petrin Gözlem Kulesi, Sychrov Kalesi, Powder Kulesi, Prag Hayvanat Bahçesi yer almaktadır.

Çek Cumhuriyeti’nde yer alan ve UNESCO kültür mirasları arasında yer alan Litomysl Kalesi muhakkak görülmesi gereken yerler arasındadır.

çek cumhuriyeti yemek

Çek Cumhuriyeti 'nde Ne Yenir

Çek Cumhuriyeti komşuları olduğu ülkelerin mutfaklarından ve etnik yapısından dolayı da Macaristan ve Polonya mutfaklarından da ciddi bir şekilde etkilenmiştir. Bu nedenle kendilerine has yemeklerden ziyade genel de Dünya mutfaklarının bulunduğu restoranlara uğrayarak dilediğini nitelikte yemek yiyebilirsiniz.

CZECH AIRLINES Uçuş Noktaları

OK koduyla uçuş gerçekleştiren Czech Airlines, Skyteam üyesi olarak 22 ülkenin 40 farklı noktasına uçuş gerçekleştirmektedir.

Ayrıca Çek Hava Yolları, Delta ve Kore Hava Yolları ile çalışarak Atlanta, New York, San Francisco, Los Angles, Seattle, Tokyo, Bangkok, Osaka, Guam, Kuala Lumpur gibi şehirler de uçuş noktaları belirleyerek uçuş  gerçekleştirmektedir.

 

Diğer Hava Yolları

Azerbaycan Hava Yolları

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com