Cathay Pasific Uçak Biletleri

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Cathay Pasific

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Cathay Pasific Künye Bilgileri

Mobil Uygulama

cathay pacific

CATHAY PASIFIC Hava Yolları

Cathay Pasific hava yolları, Hong Kong merkezli, ülkenin rakipsiz olarak nitelendiren hava yolu firmasıdır. 2006 yılından itibaren iki farklı hava yolunun birleşmesiyle yeni bir yapılanmaya sahip olan Cathay Pasific hava yolları Çin ve Asya’da uçmayan kalmasın düşüncesiyle uluslararası alanda uçuşlarda düzenleyen, her yere hizmet götürmeye çalışan yerel bir firmadır.

CATHAY PASIFIC Uçak Bileti 

Cathay Pasific uçak bileti ucuzauc.com.tr ‘den basit birkaç adımla alınabilmektedir. Web sitenin ana sayfasında yer alan tarih ve seyahat noktalarınızı belirttikten sonra bütün hava yollarını ve uçak seferleri ile tarife ücretlerinii görüntüleyerek bütçenize de en uygun bileti seçmenize olanak sunan web sitesi, kullanıcılarına da ödemede kolaylık sağlamak için en çok kullanılan beş bankanın kredi kartlarına dokuz taksite varan taksit imkanları sunmaktadır. Sadece Cathay Pacific uçak biletlerini mi görmek istiyorsunuz ? Ya da diğer hava yollarının uçak biletleri ile Cathay Pacific hava yollarının uçak biletlerini karşılaştırmak mı istiyorsunuz ? Sorularınız tüm cevabı ucuzauc.com.tr de. Kolay menüsü ve yönlendirmesi sayesinde en uygun uçak biletini en ekonomik şartlarla almanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilir ve Cathay Pasific hava yollarından ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

hong kong

Hong Kong Hakkında

Hong Kong, 1997 yılının Temmuz ayında resmen Çin Halk cumhuriyeti yapısına bağlı bir bölge olmuştur. Daha önceden Britanya Krallığına bağlı sömürge bir bölgeyken artık özel yönetim bölgesi olarak varlığını sürdürmektedir.

Hong Kong Gezilecek Yerler

Hong Kong tarihi yapıları ve modern hayata dair göz alıcı ışıkları ile dikkat çeken bir şehirdir. Hong Kong ‘da gezilecek yerler; Victoria Zirvesi,  Tian Tan Buddha,  Kowloon Walled Şehri,  Lantau Adası, Uluslararası Finans Merkezi,  Po Lin Manastırı, Tsing Ma Köprüsü¨,  Ngong Ping 360, Çin Bankası Kulesi,  ülkemiz de de bankası bulunan HSBC Binası,  Victoria Peak Bahçesi’de Hong Kong gezilecek yerler arasında ilk sıralar da yer almaktadır.

hong kong da ne yenir

Hong Kong Ne Yenir

Hayatınız da yediğiniz ve yiyebileceğiniz farklı olabilecek bütün ürkütücü yemekleri Hong Kong’da görebilirsiniz. Farklı tatlara açıksanız deniz anası, köpek balığı yüzgeci, yılan çorbası,, kurbağa bacağı, tavuk bacağı, ördek bacağı gibi farklı tatları tada bilirsiniz. Hong Kong yerel yemeklerinden olan Türk mantısına da çok benzeyen Dim Sum isimli yemek de yine tadılması gerekenler arasında yer alabilir.

 

CATHAY PASIFIC Uçuş Noktaları

CX kodu Cathay Pasific hava yolları uçuş noktaları  Asya, Çin, Amerika, Avustralya , Avrupa ,  Afrika, Hindistan, Orta Doğu ‘da olmak üzere Dünya çapında 35 farklı ülkede 200 ayrı noktaya uçak seferleri düzenlemektedir. Bağlantısız ve direk uçuşları ile de ünlü olan hava yolları firması ayrıcalıklarından yararlanmak için biletinizi ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden alabilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları

Küba Hava Yolları