Bulgaria Air Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Bulgaria Air

BULGARIA AIR Hava Yolları

Bulgaria Airlines

Bullgaria Air, Sofya Havaalanı merkezli olarak 2002 yılında kurulup faaliyete geçmiş havayolu firmasıdır. 13 adet uçak filosu ile 26 farklı noktada Bulgaristan halkına hizmet vermektedir.  

BULGARIA AIR Uçak Bileti 

Bulgaria Air uçak bileti satışlarında FB kodunu kullanmaktadır. FB kodlu Bulgaristan uçak biletine en kolay yoldan internet üzerinden ve akıllı telefonlarınızın ucuzauc uygulamasından ulaşabilirsiniz. Web sitesi üzerinden alımlarınızda kredi kartınıza göre taksit imkanlarından da yararlanarak Bulgaria Air ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

Bulgaristan Hakkında

Bulgaristan, Balkanlarda yer alan, büyüklük bakımından Avrupa’daki sıralamada 16. Sıradadır. Sırbistan, Makedonya, Romanya, Yunanistan, Türkiye ile sınır komşusu olan ülkenin Kara Deniz’e de kıyısı bulunmaktadır. 

Bulgaristan’da ilk yerleşim Traklar isimli Hint kökenli yerlilerdir. Daha sonrasında Roma ve Bizans İmparatorluklarına da ev sahipliği yapan Bulgaristan Tuna ve Trakya pilatosu üzerinde iki farklı pilato üzerine kurulmuş bir ülkedir. Coğrafi konumu ve kültürel mirasları ile dikkat çeken Bulgaristan ve Türkiye ilişkileri çok sıkıdır. Ülkemizden de her yıl turist alan Bulgaristan’da gezilecek bir çok yer bulunmaktadır.

 

Bulgaristan’da Gezilecek Yerler

Bulgaristan halkının çoğu Ortadoks Kilisesine bağlıdır. Bu nedenlede şehirde daha çok kilise ve inançlarına yönelik yapıları bulunmaktadır. Bulgaristan’da gezilecek yerler arasında Rila Manastırı,Güneş Sahili, Banyabaşı Camii, Aladzha Manastırı, Madara Nehri, Pirin Doğal Parkı, Şipka Geçidi,  Rila Yedi Göller, Aleksandr Nevski Katedrali, Kara Camii yer almaktadır.

Bulgaristan’da Ne Yenir

Bulgaristan yemekleri daha hafif yemekler olmakla beraber sebze yemeklerinin ağırlıklı olduğu bir mutfağa sahiptir. Bulgaristan’da ne yenir sorusunun cevabı ise şüphesiz ki Elma Dolması, Tavuklu Mantı, Gün Pilavı, Zeytinyağlı Turşu Sarması, Kırma isimli yöresel yemekleridir.

BULGARIA AIR Uçuş Noktaları

FB-Bulgaria Air uçuş noktaları sayısı 26 ‘dır. Ortaklaşa uçuş gerçekleştirmek üzere anlaşma yaptığı firmalar arasında ise Aeroflot, Air Berlin, Air France, Air Serbia, Alitalia, Çek Havayolları, Iberia, KLM, LOT Polish Airlines, TAROM, American Airlines, Brussels Airlines, Emirates, Finnair, Jet Airways, TAM Airlines, Virgin Atlantic yer almaktadır.

Seyahat rotanıza göre Bulgaria Air avantajlarından ve konforundan yararlanarak seyahatinizi gerçekleştirmek ve Bulgaria Air ucuz uçak bileti almak için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları

Uzbekistan Airways

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com