British Airlines Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

British Airlines

british airways

BRITHISH AIRWAYS Hava Yolları

British Airways, İngiltere’nin en büyük hava yolu şirketidir. Taşınan yolcu bakımından ikinci sırada yer alsada İngiltere’nin ulusal bayrak taşıyıcısı firması olmayı hak kazanmıştır.

İngiltere Hava yolu Dünya’da sivil havacılık alanında bir ilki başlatarak Londra ve Paris arasında uluslararası günlük uçuşları gerçekleştiren hava yolu firmasıdır.

BRITHISH AIRWAYS Uçak Bileti 

BA kodlu British Airways uçak biletleri kurumsal firmalarda ve ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden satışı yapılabilmektedir. İngiltereye en ucuz uçak biletini sistemimiz üzerinden hiç zorlanmadan 3 adımda alabilirsiniz. İngiltere 'nin ulusal havayolu şirketi olan British Airways 'in tüm kampanyalarına web sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden alacağınız British Airways uçak biletlerinde kredi kartınızla ödeme yaparak, taksit imkanlarından da faydalanarak biletinizi sadece birkaç adımda kolayca alabilirsiniz.

ingiltere seyahati

İngiltere Hakkında

İngilere, Büyük Britanya’da yer alan ilk yerlileri Keltler olan, Birleşik Krallığın merkezindeki en büyük ülkedir. Büyük Britanya’nın yarısından fazlasını kaplayan ülke, İskoçya ve Galler ile sınır komşusudur.

ingiltere de nereye gidilir

İngiltere’de Gezilecek yerler

Büyük Britanya adası üzerinde bulunmasından dolayı ve yerleşim bakımından da tarihte önemli bir yere sahiptir. Hala şehir içinde kaleleri ve kuleleri ile de ünlü soylu halkın yaşam tarzını görmek mümkün olsa da İngiltere’de gezilecek şehirler arasında  Cambridge, Birmingham, Derby, Ipswich, Liverpool, Nottingham, Northampton, Oxford, Cardiff, Newpord, Tozfaen, Belfast, Down ve Iyrone, Manchesteryer almaktadır.  

İngiltere’de gezilecek şehirler de görmeniz gereken yerleri ,  Westminster Sarayı,  Thames Nehri, British Müzesi, Adventure Adası,  Londra Doğal Tarih Müzesi, Howard Kalesi, Eden Projesi,  Macron Stadyumu, Herstmonceux Kalesi, Saint James Sarayı, Gloucester Katedrali,  Green Park, Highclere Kalesi, Whitehall Sarayı olarak sıralayabiliriz.

ingiliz kahvaltısı

İngiltere Ne Yenir

İngiltere mutfağı diğer kültürlerden farklı bir yapıya sahiptir. Genelde haşlanmış gıda ile beslendikleri sanılsa da sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerinde farklı çeşitlerde yemek bulmak mümkündür. Özellikle sabah kahvaltıları doyuruculuk bakımından oldukça zengin olduğundan dolayı öğle yemek kültürleri olmayan İngilizlerin beş çayları ve sütlü çayları meşhur ve tadılması gerekenler arasındadır.

BRITHISH AIRWAYS Uçuş Noktaları

Oneworld ittifakı kurucu üyesi olan British Airways 90 ülkede 200 farklı yere uçak hizmeti vermektedir.  Ayrıca ülkelerin ulusal hava yolları ile anlaşmalar yaparak da ‘oneworld’ kapsamında 150’den fazla ülkede 1000 farklı noktaya uçak seferleri düzenleyebilmektedir.

 

 

Diğer Hava Yolları

American Airlines

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com