Bora Jet Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Bora Jet

borajet

Borajet 

Borajet, Türkiye’ye bölgesel havayolu anlayışını getiren ilk havayolu firmasıdır. Yeni nesil havacılık anlayışını benimseyerek önce güven ve kalite diyen Borajet daha çok kısa mesafeli alanlarda iniş yapabilen ve kalkabilen uçaklar ile, büyük havaalanların da besleyici uçuşlar yapabilen küçük gövdeli uçaklardan oluşan filosu ile hizmet veren bir havayolu firmasıdır.

2010 yılının Nisan ayında taşımacılık ruhsatını alarak Türkiye’de dolmuş uçak taşımacılığını yapan ilk firmadır.

Borajet kurumsal olarak alternatif hatlar ve bağlantılı uçuşlar ile Anadolu’yu Avrupa’ya bağlayan hizmetiyle de kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Anadolu Jet ile ortaklaşa geliştirdiği uçuşlar ile de kalitesini ve konuklarına sunduğu ayrıcalığı göstermektedir.

borajet kabin

Borajet Uçak Bileti

Borajet her yıl kendini geliştirmek de ve teknolojiye uyumlu olarak bilet alımlarını da kolaylaştırmaktadır. Günümüzün teknoloji çağında internet üzerinden online olarak kendi internet adresinden biletlerini alabileceğiniz gibi Borajet ucuz uçak biletine ucuzauc.com.tr web adresinden de ulaşabilirsiniz.

ucuzauc.com.tr web adresinden birkaç tıkla bütün Borajet uçuşlarına ve indirimli tarifelerine ulaşarak en ucuz uçak biletini alabilirsiniz. Sefer bilgileri ve saatleri ile ilgili de ayrıntılı bilgi sunan bu web sitesi bankanızın izin verdiği üzere 9 taksite kadar ödeme imkanı sunarak da bütçenizi zorlamadan uçak yolculuğu yapmanıza imkan sağlıyor.

Borajet hava taşımacılığına ait ayrıntılı sefer bilgilerine ve ucuz uçak biletlerine ulaşıp kampanyalardan fırsatı kaçırmadan yararlanmak istiyorsanız ucuzauc.com.tr ziyaret etmeniz yeterli.

Borajet küçük bir filo ile hava taşımacılığında yerini alsa da kalitesinden ödün vermeyen anlayışı ve güvenli yolculuğu ön planda tutması ile konuklarına rahat ve konforlu bir uçak yolculuğu imkanı sunmaktadır.

borajet uçak bileti

Borajet uçak yolculuklarında güler yüzlü kabin ekibi her daim yardıma hazır olarak yerlerini almış durumdadırlar. Ekip çalışmasının önemi ve güvenliği en üst düzeyde tutmak üzere eğitime önem veren Borajet kabin ekibinde eğitim seviyesi yüksek ve bilgili personellerle çalışmaktadır.

Konuklarına sunduğu ücretsiz sıcak ve soğuk içecek ve gıda ikramları ile de misafirperverliğini kanıtlayan Borajet’in uçuş gerçekleştirdiği yurt içi şehirler; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, Çanakkale, Hatay, İstanbul, İzmir, Muğla-Dalaman, Muğla-Milas, Uşak, Sinop, Siirt, Trabzon, Tokat’dır.

Yurt dışı uçuş gerçekleştirdiği yerler; Yunanistan / Mykonos ve Rodos, Fransa, Lübnan ve KKTC 'dir.

Sizler de Borajet’in avantajlarından, konforundan ve kalitesinden yararlanmak isterseniz Borajet Uçak biletlerini alarak uçak yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları :

Sunexpress Uçak Bileti

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com