Belçika Hava Yolları Uçak Biletleri

 • Yetişkin (18 ve üstü)
 • Çocuk (2-11)
 • Bebek (2 yaş altı)

Belçika Hava Yolları Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
2006
Merkezi:
Diegem, Machelen, Belçika
Filo Büyüklüğü:
48 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
70
Uçuş Noktaları:
120

Mobil Uygulama

 • BRUSSELS AIRLINES Hava Yolları

  Brussels Airlines, 40 farklı yatırımcının katkısı ile oluşturulmuş Belçika’nın ulusal, bayrak taşıyıcısı hava yolu firmasıdır. 2003 yılından itibaren hızla büyümeye devam eden ava yolu şirketi 2009 yılının Aralık ayında da Star Alliance üyesi olarak gelimine çok ciddi bir ivme kazandırmayı başarmıştır.

   

 • Belçika Uçak Bileti

  Ülkemizde ve genel olarak da SN kodlu Brussels Airlines, Belçika hava yolları uçak bileti satışları kurumsal firmaların bilet satış ofislerinde ve kendi isimlerinden oluşan web sitelerinden alabilirsiniz. Ayrıca güvenilirliği ile de kullanıcıların beğenisini kazanan ucuzauc.com.tr web sitesinden Brüksel uçak biletinizi alabilirsiniz.

   

 • Belçika Hakkında

  Belçika, Krallık sistemi ile yönetilen Avrupa’nın Batı kesiminde yer alan ülkedir. Avrupa birliğine üye olan ülke, NATO gibi dünyaca ünlü kuruluşları da merkezinde barındırmasından dolayı Dünya üzerinde önemli bir yere sahiptir. Fransa, Almanya, Lüksemburg ve Hollanla ile sınır komşusu olan ülke ayrıca Atlas Okyanusuna’da kıyısı bulunmaktadır.

   

 • Belçika’da Gezilecek Yerler

  Coğrafi olarak konumu ve kıyısı olduğu Atlas Okyanusu’ndan da kaynaklı doğal güzellikleri ile de göz kamaştıran Belçika’da tarihi olarak da gezilecek bir çok kültürel miras bulunmaktadır.Belçika’da gezilecek yerler arasında Brüksel Kraliyet Sarayı ilk sırada gelse de, Meryem Ana Katedrali, Antwerp Hayvanat Bahçesi, Tournai Katedrali, Beginaj yapıları, Stoclet Sarayı’da görülmesi gereken Belçika’da gezilecek yerler arasındadır.

   

 • Belçika da ne yenir

  Belçika, hala ortaçağ yemek geleneklerini sürdüren bir ülke olmasına rağmen komşusu olduğu ülkelerin de geleneksel tatlarını kendi mutfağıyla birleştirilmesiyle de ünlüdür. Belçika’da özellikle çikolata, patates kızartması, waffle ve bira tadılması gereken Belçika’da yenilmesi gerekenler arasındadır.

   

 • Belçika Hava Yolları Uçuş Noktaları

  Belçika hava yolları olan, Brussels Airlines uçuş noktaları 39 farklı ülkede yer almaktadır. Gelişiminde ivme kazanan Brussels Airline 39 ülke de toplam da 78 farklı noktaya uçak seferleri düzenlemektedir. Sizler de Belçika’nın ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi olan Brussels Airlines ile uçak yolculuğunuzu gerçekleştirmek için biletinizi kolaylıkla alabileceğiniz ve ödeme koşullarında en çok kullanılan bankaların kredi kartları ile anlaşmalar yaparak dokuza varan taksit imkanları sağlayan ucuzauc.com.tr web sitesinden veya telefonlarınızın ucuzauc uygulamasından biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.