Avusturya Havayolları Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Avusturya Havayolları

avusturya hava yolları

AUSTRIAN AIRLINES Hava Yolları

Austrian Airlines, 1957 yılında iki ayrı hava yolunun birleşmesiyle kurulmuş ve 1958 yılının Mart ayında resmen faaliyete geçmiş Star Alliance üyesi hava yolu firmasıdır. Merkezi Viyana ‘da olan hava yolu firması 2007 yılında on milyon yolcu taşıyarak en çok yolcu taşıyan hava yolu olmuştur.

AUSTRIAN AIRLINES Uçak Bileti 

OS kodu Austrian Airlines, Avustuya Hava Yolları uçak bileti ülkemiz de kurumsal bilet satış ofislerinde ve ayrıca internet üzerinden online olarak alınabilmektedir. İnternet dolandırıcılığına karşı da korumalı sistemi ile ucuzauc.com.tr web sitesi de Austian Airlines uçak bileti satışını gerçekleştirmektedir.

Seyahat rotanıza göre bütün firmaları da görüntüleyerek uçak seferlerini ve ücretlerini karşılaştırabileceğiniz basit ara yüzü ile ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden günün her saatinden kredi kartınızı kullanarak biletinizi alabilirsiniz.

avusturya

Avusturya Hakkında

Avusturya, resmi olarak Avusturya Cumhuriyeti olarak anılmakta olup, dokuz ayrı eyaletin birleşmesiyle oluşmuş, İsviçre, Lihtenştayn, İtalya, Slovenya, Macaristan, Almanya ve Çek Cumhuriyeti ile sınır komşusu olan ülkedir. Genelde Almanca konuşulsa da ülkede Sırpça, Hırvatça da konuşulmaktadır.

avusturya seyahati

Avusturya Gezilecek Yerler

Avusturya denize kıyısı olmasa doğal güzellikleri ile dikkar çeken ve kültürel ve tarihsel yapılar içeren bir ülkedir. Avustuya’da gezilecek yerler, Schönbrunn Sarayı, Hochosterwitz Kalesi,  Belvedere Sarayı, Vienna Ormanları, Grossglockner Yüksek Alp Yolu, Aziz Stefan Katedrali, Eggenberg Sarayı, Liechtenstein Kalesi, Hofburg İmparatorluk Sarayı, Viyana Devlet Operası, Neusiedl Gölu¨, Ambras Kalesi, Zugspitze Dağı,  Hundertwasser Evi,  Karl Kilisesi olarak sıralanabilir.

avusturya yemek

Avusturya Ne Yenir

Avusturya Mutfağı,  çevresinde bulunan ülkelerden ciddi oranda etkilenmiş bir mutfağa sahiptir. Özellikle Macar mutfağından etkilenen Avusturya’nın en ünlü yemekleri "Schnitzel" (şinitsel)’dir

Schnitzel’den farklı olarak Rokalı ızgara bıldırcın göğsü,  Ciğerli köfte çorbası (Leberknödelsuppe), grostel patates ve sığır etine ek olarak viyana usulü fındıklı turta da Avusturya’da yenilmesi gerekenler arasındadır.

AUSTRIAN AIRLINES Uçuş Noktaları

Austrian Airlines Türkiye’uçuş noktaları arasında öncelikli olarak İstanbul merkezli olup istanbul’da yer alan iki havalimanına da uçak seferleri düzenlemektedir. Daha sonrasında ülkemizin başkenti olan Ankara, turizm cenneti olan Antalya ve İzmir, Karadeniz’in incisi olan Samsun ve karadenizin ikinci büyük şehri olan Trabzon ve Anadolu’nun kalbi olan Kayseri şehirleri uçuş noktaları arasındadır.

Bu şehirlere direk karşılıklı uçak seferleri gerçekleştiren Austian Airlines ayrıcalıklarından yararlanmak ve konforlu bir seyahat için ucuzauc.com.tr web sitesinden basit birkaç işlem ile biletinizi güvenli bir şekilde kredi kartınızla alabilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları

British Airways

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com