Atlas Global Uçak Bileti

Ucuz Uçak Bileti, Uçak Bileti Fiyatları

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Atlas Global

Atlas Global

Atlas Global

Öger holding tarafından 2001 yılının Mart ayında kurulan Atlas Global, Atlasjet olarak ruhsatlandırılıp ilk uçuşunu 2001 Haziran ayında gerçekleştirmiştir.

İlk uçuşundan 3 yıl sonra 2004 ün Nisan ayında Murat ERSOY önderliğinde yenilikçi yaklaşımları ile Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yük ve yolcu taşıma ruhsatı verilmiştir. Bu tarihten sonra 2004’ün Temmuz ayında tarifeli seferlerine başlayarak gelişimlerini sürdürmüşlerdir.

Öger Holding’in hisselerini 2006 yılının Şubat ayında ETS Grup’a devretmesi ile havayolu taşımacılığına devam eden Atlasjet, 2015 yılında global etkilerinden kaynaklı ismini Atlas Global olarak değiştirerek havayolu taşımacılığına devam etmektedir.

 Son gelişmeleri de takip ederek her gün filosunu genişleten Atlas Global günümüz de 19 uçak filosu ile iç hatlar ve dış hatlar da uçuşlarına devam etmektedir.

atlas global hava yolları

Atlas Global Uçak Bileti

Atlasjet olarak başlayan uçuş hayatına Atlas Global olarak devam eden hava yollarının öncüleri olmak adına hala gelişmelerine devam ederken birçok avantajı da yolcularına sunmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendilerini gelişen teknoloji çağına entegre etmeyi başarmışlardır. Yolcularının rahatlığı ve konforu için teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak konforu ve teknolojiyi birleştirmişlerdir.

Yolcularının Atlas Global Uçak Biletine rahatlıkla ulaşabilmesi için birçok bilet satış noktası yanın da internet üzerinden online satışlar da gerçekleştirmektedir. Kendi isimlerine ait olan web sitelerinin yanında ucuzauc.com.tr web sitesinden de Atlas global uçak biletlerine ulaşabilirsiniz.

atlas jet uçak bileti

Atlasjet uçak bileti

Atlasjet uçak bileti jetmil uygulaması ile de sürekli uçakla yolculuk eden konuklarına avantajlar sağlayan bir sistem geliştirmişlerdir. Jetmil Atlas Global’ın yolculuklarında daha çok tercih edilmesi içinde uyguladıkları bir satış politikası programıdır. Sürekli olarak uçakla yolculuk eden konukların yaptıkları yolculuk sonucunda biriken jetmil puanları ile indirimli veya ücretsiz bilet almasına olanak sağlayan bir programdır. Bu program üyeliği ücretsizdir. Otobüslerde ki passenger kart sistemine benzeyen bir sistemdir. Jetmil kart, Jetmil elite kart, Jetmil junior club kart, Jetiş kart ve Jetmil family olmak üzere 5 farklı çeşitte üyelik bulunmaktadır. Her üyeliğe göre ve uçuş millerinize göre biriken puanlarınızı dilediğiniz zaman kullanma imkanı sağlayarak daha uygun fiyatlara uçak bileti almanızı sağlamaktadır.

Atlasjet firmasının yurt içi uçuş gerçekleştirdiği şehirler; Adana, Antalya, Balıkesir, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Iğdır, İstanbul Sabiha Gökçen, İstanbul Atatürk Havaalanı, İzmir, Kars, Kayseri, Van ‘dır. Merkezi yerlere gerçekleştirilen uçuşlar ve Atlasjet uçak biletleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yurt dışı gerçekleştirdiği uçuşlar; Cidde, Erbil, Lefkoşa, Mykonos, Simferopol, Tahran’a dır.    Uçuşlar çoğunlukla İstanbul’daki hava yollarından olmakla birlikte karşılıklı sefer bilgilerine ve en ucuz uçak biletlerine ucuzauc.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Uçuşlar sırasında güler yüzlü personeli ile sizleri istediğiniz yere götüren atlasjet uçaklarındaki konfor ve rahatlığıyla da dikkat çekmektedir. Rahatlığın, konforun ve hijyenin bir arada olduğu son teknoloji uçaklar da yolculukları son derece güvenli hale getirebilmek için filosunda en iyi eğitimi almış kişilere yer vermektedir.

Sizler de Atlas avantajlarından, rahatlığından ve konforundan yararlanmak istiyorsanız Atlasjet Global uçak biletlerini tercih edebilirsiniz.

 

 

Diğer Hava Yolları :

Anadolujet Uçak Bileti