• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global ile Trabzon Uçak Bileti

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

Atlas Global Uçak Bileti

Atlas Global uçak bileti ile artık Trabzon size çok yakın.

Atlas Global hava yolları yeni hatlarıyla dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Yeni uçuş hatlarıyla ve kaliteden asla ödün vermeyen hizmet anlayışıyla şimdi de Karadeniz’in sürekli gelişen ve yükselen değeri Trabzon’da.

28 Mart 2016’dan itibaren Trabzon seferlerine başlayacak olan Atlas Global Hava Yolları diğer uçuş ağlarından da bağlantılı olarak devam edecektir. Bağlantı verilecek hatlar ve Trabzon seferine ait tarife aşağıdaki gibidir.

Londra, Paris, Duesseldorf, Amsterdam, Zürih, Stockholm, Bağdat, Bişkek, Erbil, Kuveyt, Nizhnekamsk, Tahran, Süleymaniye, Doha, Beyrut, Erivan ve Tiflis hatlarından bağlantı verilecektir.

KK56 İstanbul 20:40 – Trabzon 22:25

KK57 Trabzon 07:25 – İstanbul 09:15

Atlas Global Trabzon uçak biletinizi ucuzauc.com.tr üzerinden çok kolay bir şekilde alabilirsiniz. Ucuzauc.com.tr web satış sistemi size en uygun bileti en ucuza almanız için geliştirilmiştir. Atlas Global uçak biletinizi alırken hiçbir zorluk yaşamaz ve dilediğiniz kredi kartına anlaşmalı olduğumuz bankalar sayesinde 9 taksite kadar ödeme seçenekleri ile uçak biletinizi alabilirsiniz.