• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global Business Kampanyası Red Monday

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlasglobal Red monday2001 yılında Atlas Jet adıyla hizmet vermeye başlayan hava yolu firması 2015 yılında Öger Holding kapsamında Atlas Global adıyla kesintisiz olarak hizmetlerine devam etmektedir. Sürekli olarak yenilikçi politikası ve her kesimden bireyin uçma hakkını savunan hava yolu firması yeni kampanyalarıyla da oldukça dikkat çekmektedir.

Son Kampanyası ise Business Class ayrıcalığıyla Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ tan Cidde ve Medine’ye gidiş dönüş uçuşlarınızı 664 $ biletlerinizi satın alabilirsiniz. Sistemlere girilen fiyatlardan 17 Kasım 2016 tarihine alacağınız biletlerde geçerlidir. 1 Aralık 2016- 30 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz Cidde ve Medine uçuşlarınızda 40 kg bagaj hakkı tanıyan kampanya kapsamında Atatürk Havalimanı’nda ücretsiz VIP Shuttle ve Business Konturlarında check-in önceliği, Lounge ayrıcalığının yanı sıra uçuş sırasında da geniş ve deri koltuklar, klimalı özel alanlarda konforlu uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gidiş-Dönüş Bilet fiyatı 664 USD olarak belirlenmiş olup, son biletleme tarihi 17 Kasım 2016’dır. Atlas Global’in Red Monday kapsamında düzenlediği kampanya biletlerine hava yolunun kendi resmi web sitesinden ve ucuzauc.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Uçak bileti soğulama işleminden sonra seçtiğiniz bileti kredi kartınızla, size özel sunulan taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanabilmeniz için seyahat sürenizde belirlediğiniz maksimum kalış süresi 1 ay olarak belirlenmiştir. Rezervasyon ve biletleme işleminin aynı anda gerçekleştirildiği satışlarda kampanyadan faydalanabilecek olup, çocuk yolcular için ayrıca indirim uygulanmamaktadır.

0-2 yaş arası bebek yolcular için bilet fiyatı üzerinden %90 indirim uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında satın alınan biletlerde seyahat değişikliğine ve biletin iptaline izin verilmemektedir.