• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Atlas Global Bahar Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Atlas Global Kampanyaları

atlas global bahar yaz kampanyasıAtlas Global yenilikçi yapısıyla her dönem yeni kampanyalar düzenleyerek ucuza uçma imkanı da sunmaktadır. Bahar gelmeden bahar sevenlere özel olarak düzenlenen bahar kampanyası ile dikkat çeken Atlas Global, yurt içi uçuşlarını 89 TL, yurt dışı uçuşlarında ise 89 USD’ den başlaya fiyatlarla uçma imkanı sunuyor.

3 Ocak- 15 Haziran 2017 tarihleri arasında Atlas Global ile gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletlerinizi 14 Aralık 2016- 23 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul çıkışlı yurt içi gidiş- dönüş uçak biletinizi 89 TL’den başlayan, yurt dışı gidiş- dönüş uçuşlarınızda ise 89 USD’ den başlayan fiyatlarla ucuzauc.com  web sitesinden kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

İstanbul çıkışlı Atlas Global’den 89 TL’den başlayan fiyatlarla Ekonomi Plus’ da seyahat edebileceğiniz noktalar; Bodrum, İzmir, Konya, Antalya, Adana, Trabzon, Kayseri, Gaziantep olarak belirlenmiştir.

Yurt dışı uçuşlarınızda İstanbul çıkışlı olarak yine Ekonomi Plus sınıfında seyahat edebileceğiniz destinasyonlar ve bilet fiyatları;

YURT DIŞI

TİFLİS

  79 USD 

LONDRA, DÜSSELDORF, KİŞİNEV, LVİV, ZAPORİJYA

  89 USD

AMSTERDAM, ZÜRİH, HARKİV

  99 USD

PARIS, MİLAN, HAMBURG

109 USD

STOCKHOLM, KOPENHAG

119 USD

MINERALNYE VODY

179 USD

ÇİMKENT

199 USD

KUWAIT

203 USD

TAHRAN

204 USD

BAĞDAT, ERBİL, SÜLEYMANİYE

219 USD

TÜMEN, SAMARA, KARAGANDA

279 USD

CİDDE

389 USD

MEDİNE

419 USD

 

Belirtilen fiyatlara havalimanı vergileri ve tüm harçlar dâhildir. Farklı satış kanallarından hizmet bedeli uygulanabilir. Kampanya kapsamında satışı gerçekleştirilecek bilet sayısı 100.000 adet olarak belirlenmiştir.

Atlas Global bahar kampanyası kapsamında satın alınacak biletler diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Seyahat değişikliğine ve iadeye izin verilmemektedir.

Promosyonlu bilet satış işlemleri 14 Aralık 2016- 23 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılacak olup, rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda yapılması gerekmektedir.  Ayrıca gidiş-dönüş biletlerde kalış süresi en fazla 1 ay olarak belirlenmiştir.

Atlas Global bahar kampanyası kapsamında satışı gerçekleştirilecek biletler sadece tarifeli uçuşları kapsamakta olup, bebek yolculara %90 indirim uygulanırken, çocuk yolcular için indirim uygulanmamaktadır.

Atlas Global Bahar kampanyası kapsamında satışı gerçekleştirilen biletlere ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında sefer bilgileri ve en güncel uçak bileti fiyatlarını da görüntüleyerek Atlas Global uçak biletinizi kredi kartınızla