Asiana Uçak Biletleri

 • Yetişkin (18 ve üstü)
 • Çocuk (2-11)
 • Bebek (2 yaş altı)

Asiana Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1988
Merkezi:
Seul, Güney Kore
Filo Büyüklüğü:
83 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
24
Uçuş Noktaları:
78

Mobil Uygulama

 • ASIANA Hava Yolları

  Asiana hava yolları, isminden de anlaşılacağı gibi Asya bölgesinde yer alan, merkezi Seul olan Güney Kore Cumhuriyetin de hizmet veren hava yolu firmasıdır. 1988 yılından itibaren Asya bölgesinde ki Kore halkına hizmet veren Asiana hava yolları 2003 yılında Star Allianca üyeli olarak da adını yıldızlı harflere yazdırmayı başarmıştır. Kurulduğu yıldan itibaren müşteri odaklı çalışan firma ‘maksimum güvenlik ve en iyi hizmet’ sloganını benimseyerek seçkin hava yolu olarak hizmet vermektedir.

   

 • Asiana Uçak Bileti

  Asiana uçak bileti, bilet satış ofislerinden alabileceğiniz gibi internet üzerinden en kolay şekilde ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden de alabilirsiniz. Web sitesi aracılığı ile size uygun Asiana uçak biletini bulabilir ve kredi kartınızla online olarak güvenli bir şekilde ödemenizi yaparak biletinizi alabilirsiniz.

   

 • Kore Hakkında

  Güney Kore olarak da bilinen Kore Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Japonya ve Kuzey Kore ile komşu bir ülkedir. Doğu Asya’da, Kore yarımadası üzerinde bulunur. Başkenti Seul olan Kore Kuzey ve Güney olmak üzere iki ayrı devlet olarak varlığını hala sürdürmektedir.

   

 • Kore’de Gezilecek Yerler

  Kore coğrafi konumu olarak da yeşillikler arasında güzel bir ülke olmasının yanı sıra tarihi yapıları ve Budist tapınakları ile de dikkat çeken bir ülkedir. Yolunuz Güney Kore’ye düştüğünde görmeniz gereken yerler arasında Seoul Grand Park, Gyeongbokgung, Everland, Bulguksa, Lotte World, Baengnyeongdo, Seokguram, Hallasan, Changdeokgung, Seoraksan, Heunginjimun, Deoksugung, Insa-dong, Haeinsa, Jongmyo, Cheonggyecheon, Changgyeonggung yer almaktadır.

   

 • Kore’de Ne yenir

  Kore, Asya mutfağından etkilenmiş farklı baharatları ile de dikkat çeken bir yemek kültürleri bulunmaktadır. Kore’de tadabileceğiniz birçok farklı yemek bulunsa da özellikle yemeniz gereken arasında "Kim chi" isimli yöresel yemeği yer almaktadır.

   

 • ASIANA Uçuş Noktaları

  Asiana hava yolları firması hızla kendini geliştirmek de ve 28 farklı hava yolu ile de anlaşarak ortak uçuş seferleri düzenlemektedir. 2014 Aralık ayı itibariyle 24 farklı ülkede 75 farklı noktaya uçak seferi düzenleyerek Kore’nin öncü hava yolu firması olma yolunda ilerlemektedir. Güney Kore ülkemiz tarafından ziyaret edilen ve sıklıkla da Güney Kore Cumhuriyeti’nden turist almaktadır. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen Asiana hava yolları seyahat etmek Diğer Hava Yolları New Zealand Hava Yolları