Asiana Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Asiana

asiana

ASIANA Hava Yolları

Asiana hava yolları, isminden de anlaşılacağı gibi Asya bölgesinde yer alan, merkezi Seul olan Güney Kore Cumhuriyetin de hizmet veren hava yolu firmasıdır. 1988 yılından itibaren Asya bölgesinde ki Kore halkına hizmet veren Asiana hava yolları 2003 yılında Star Allianca üyeli olarak da adını yıldızlı harflere yazdırmayı başarmıştır.

Kurulduğu yıldan itibaren müşteri odaklı çalışan firma ‘maksimum güvenlik ve en iyi hizmet’ sloganını benimseyerek seçkin hava yolu olarak hizmet vermektedir.

Asiana Uçak Bileti 

Asiana uçak bileti, bilet satış ofislerinden alabileceğiniz gibi internet üzerinden en kolay şekilde ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden de alabilirsiniz.  Web sitesi aracılığı ile size uygun Asiana uçak biletini bulabilir ve kredi kartınızla online olarak güvenli bir şekilde ödemenizi yaparak biletinizi alabilirsiniz.

kore uçak bileti

Kore Hakkında

Güney Kore olarak da bilinen Kore Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Japonya ve Kuzey Kore ile komşu bir ülkedir. Doğu Asya’da, Kore yarımadası üzerinde bulunur. Başkenti Seul olan Kore Kuzey ve Güney olmak üzere iki ayrı devlet olarak varlığını hala sürdürmektedir.

kore de gezilecek yerler

Kore’de Gezilecek Yerler

Kore coğrafi konumu olarak da yeşillikler arasında güzel bir ülke olmasının yanı sıra tarihi yapıları ve Budist tapınakları ile de dikkat çeken bir ülkedir. Yolunuz Güney Kore’ye düştüğünde görmeniz gereken yerler arasında Seoul Grand Park, Gyeongbokgung,  Everland, Bulguksa, Lotte World, Baengnyeongdo, Seokguram, Hallasan, Changdeokgung, Seoraksan, Heunginjimun, Deoksugung, Insa-dong, Haeinsa, Jongmyo, Cheonggyecheon, Changgyeonggung yer almaktadır.

kare mutfağı

Kore’de Ne yenir

Kore, Asya mutfağından etkilenmiş farklı baharatları ile de dikkat çeken bir yemek kültürleri bulunmaktadır. Kore’de tadabileceğiniz birçok farklı yemek bulunsa da özellikle yemeniz gereken arasında "Kim chi" isimli yöresel yemeği yer almaktadır.

ASIANA Uçuş Noktaları

Asiana hava yolları firması hızla kendini geliştirmek de ve 28 farklı hava yolu ile de anlaşarak ortak uçuş seferleri düzenlemektedir.  2014 Aralık ayı itibariyle 24 farklı ülkede 75 farklı noktaya uçak seferi düzenleyerek Kore’nin öncü hava yolu firması olma yolunda ilerlemektedir.

Güney Kore ülkemiz tarafından ziyaret edilen ve sıklıkla da Güney Kore Cumhuriyeti’nden turist almaktadır. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen Asiana hava yolları seyahat etmek 

 

Diğer Hava Yolları

New Zealand Hava Yolları

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com