Albanian Airlines Uçak Biletleri

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Albanian Airlines

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Albanian Airlines Künye Bilgileri

Mobil Uygulama

albania uçak bileti

ALBANIAN AIRLINES Hava Yolları

Albanian Airlines, 1991 yılında Arnavut politikacılar için özel bir hava yolu şirketi olarak kurulmuş hava yolu firmasıdır. 1992 yılında resmen halka açılarak sivil havacılık alanında faaliyetlerine Tiran merkezli olarak devam etmektedir.

Arnavutluk Uçak Bileti 

Arnavutluk hava yolu firması, LV kodlu ve Albanian Hava yolu firması olarak uçak bilet satışları gerçekleştirmektedir. Albanian Airlines uçak biletlerine en kolay yoldan ucuzac.com.tr web sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Uçuş noktanıza göre belirlenen seyahat rotanızı ucuzauc.com.tr web sitesindeki gerekli formu doldurduktan sonra Arnavutluk hava yolu da dahil bütün uçak seferlerini görüntüleyebilir ve ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

arnavutluk hava yolları

Arnavutluk Hakkında

Arnavutluk, Güneydoğu Avrupa bölgesinde bulunan bir Cumhuriyet ülkesidir. Karadağ, Sırbistan, Makedonya ve Yunanistan ile sınır komşusu olan Arnavutluk, Avrupa Birliği resmi adayı olmasının yanında Birleşmiş Milletler, NATO, Avrupa Konseyi gibi Dünya çapında birçok önemli kuruluşlara üyedir.

arnavutluk turu

Arnavutluk Gezilecek Yerler

Arnavutluk doğal güzellikleri ve tarihi açıdan birçok eseri ve yapıyı bünyesinde bulunduran bir ülkedir. Arnavutluk seyahatiniz de gezilecek yerler arasında Rozafa Kalesi, İşkodra gölü, Albania, Korab dağı, Şar Dağları, Berat kalesi,  Edhem Bey Camii, Skanderbeg Müzesi, Berat Kurşunlu Camii,  Berat Sultan Camii,  Bekarlar Camii, İmrahor İlyas Bey Camii özellikle yer almaktadır.

arnavut böreği

Arnavutluk Ne Yenir

Kendi ismi ile meşhur Arnavutluk Böreği farklı çeşitlerde yapılabilmektedir. Özellikle kendi yerinde bu böreği yemenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca geleneksel sabah kahvaltısı ve sonrasında geleneksel baklava tatlısı da muhakkak tatmanız gerekenler arasındadır. Yine ismi ile de meşhur Arnavut ciğerini de yerinde yemelisiniz.

arnavutluk sahil

ALBANIAN AIRLINES Uçuş Noktaları

Albanian Airlines, Arnavutluk hava yolları ülkelerin merkezi şehirlerine uçak seferleri düzenlemektedir. Albanian airlines uçuş noktaları sıralanırsa başta İstanbul olmak üzere, Amsterdam, Atina, Bologna, Frankurt, Londra, Paris, Priştine, Roma, Zürih gibi şehirler yer almaktadır.

Ayrıca ülkelerin bayrak taşıyıcı görevini üstlenen hava yolları ile de ortaklaşa uçak seferleri düzenleyen Albanian havayolları ile seyahat etmek isterseniz ucuz uçak biletinizi ucuzauc.com.tr web sitesinden, kredi kartınızla dokuz taksite varan taksit imkânlarından da yararlanarak alabilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları

Air Bosna