• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

ANADOLUJET SABİHA GÖKÇEN – KIBRIS YENİ HAT DUYURUSU

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Anadolu Jet Kampanyaları

anadolujet ile kıbrısAnadolu Jet, 2008 yılında Türk Hava Yolları tarafından kurularak, işletmeciliğinin de yine Türk Hava Yolları’nın gerçekleştirdiği hava yolu firmasıdır. İstanbul ve Ankara merkezli olarak hizmet veren Anadolu Jet,  Türkiye’nin neredeyse bütün noktalarına uçuş gerçekleştirmektedir. Türk Hava Yollarıyla ortaklaşa gerçekleştirdiği uçuşların yanı sıra 45 den fazla noktaya hizmet veren ve her yıl uçuş ağını genişleten Anadolu Jet’in son düzenlemesi ise yavru vatan K.K.T.C Ercan Havalimanı’na her gün uçuş gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Yapılan son düzenlemelerle beraber tam olarak 30 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kıbrıs Ercan Havalimanı’na her gün gerçekleştirilmeye başlanacaktır. Anadolu Jet konforundan ve ayrıcalıklarından faydalanarak, Kıbrıs seyahatlerinizi ucuza getirmek ve rahat bir uçak yolculuğu yapmak için artık Anadolu Jet’ i de tercih edebilirsiniz.

 Anadolu Jet Sabiha Gökçen’den gerçekleştirilecek karşılıklı Kıbrıs Ercan Havalimanı uçuşlarına ait bilgilere ucuzauc.com.tr web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında sefer bilgilerinin ve Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarını aynı anda görüntüleyerek uçak biletinizi seçebilir, seçtiğiniz biletin ödemesini kredi kartınıza sunulan özel taksit imkânlarından da faydalanarak yaparak satın alabilirsiniz.