• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Anadolu Jet Kışlık Fırsatlar

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Anadolu Jet Kampanyaları

anadolujet kış kampanyasiTürk Hava Yolları tarafından işletmeciliği yapılan Anadolu Jet, kaliteden de ödün vermeden Anadolu’nun her yerine uçuş gerçekleştirmeyi hedefleyen hava yolu firmasıdır. 2008 yılında kurularak hizmet vermeye başlayan Anadolu Jet, 45’ den fazla şehre uçuş gerçekleştirmektedir.

Ayrıca yıl içinde dönemlik olarak gerçekleştirdiği kampanyalarla da dikkat çeken Anadolu Jet, en çok tercih edilen hava yolları arasındadır. Anadolu Jet Kışlık Fırsat Kampanyası kapsamında da 39,99 TL den başlayan fiyatlarla uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

20-25 Eylül2016 tarihleri arasında 1 Kasım2016 ve 25 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait satın alacağınız biletler 39,99 TL den başlayan fiyatlarla satışı yapılmaktadır.

1 Kasım2016 ve 25 Mart 2017 tarihleri arasında sadece 20 Ocak-6 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek uçuşlar hariç 2016 sonuna kadar P Class’da 39,99- 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz.

01 Ocak- 25 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşlarda ise U Class 49,99 TL, F Class 39, 99 TL başlayan fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz.

Belirtilen fiyatlar KKTC Ercan Havalimanı hariç Anadolu Jet Hava Yolları’nın kod paylaşımı gerçekleştirmediği yani diğer hava yollarıyla ortak uçuşları hariç bütün uçuşlarında geçerlidir.

Anadolu Jet Kışlık Fırsat kampanyası dahilinde ki biletlere hava yolunun resmi web sitesinin dışında en kolay şekilde ucuzauc.com.tr web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Kampanya kapsamında bu süre içerisinde sadece 270.000 adet bilet satışa sunulmuş olup biletlerin tükenmesi halinde normal ücret üzerinden biletler ücretlendirilmektedir. Herhangi  bir kanal üzerinden satın aldığınız biletlerde iade, iptal ve değişiklik durumlarında Anadolu Jet orijinal bilet kuralları geçerli olarak kabul edilmektedir.

Seyahat planınıza göre uçak bileti sorgulamanızı ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden gerçekleştirdikten sonra seçtiğiniz ucuz uçak biletinizi kredi kartınızla, kredi kartınıza sunulan farklı taksit seçeneklerinden faydalanarak satın alabilirsiniz.