Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Anadolu Jet Kampanyaları
 • ANADOLUJET SABİHA GÖKÇEN – KIBRIS YENİ HAT DUYURUSU

  Anadolu Jet, 2008 yılında Türk Hava Yolları tarafından kurularak, işletmeciliğinin de yine T&uu...

 • Anadolu Jet Kışlık Fırsatlar

  Türk Hava Yolları tarafından işletmeciliği yapılan Anadolu Jet, kaliteden de ödün ver...

 • ANADOLUJET İLE ORDU-GRESUN UÇAK BİLETİ AVANTAJLARI

  Son zamanlarda gerçekleştirdiği kampanyalı uçuşlar ile dikkatleri üzerine toplaya...

 • Anadolujet'ten Bursa Uçuşlarında Fazla Bagaj Hakkı

  Anadolujet ile Bursa uçak bileti alan yolcuların Bursa çıkış ve varış uçuşların...

 • Anadolujetten Uçuran Kampanya

  Anadolu Jet hava yolları yaptığı kampanyalar ile her zaman olduğu gibi bu baharda da iddialı. Her ...

 • anadolujet kampanyalarıANADOLU JET

   

  23 Nisan 2008 tarihinde kurulan Anadolujet, geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları amacıyla Türk Hava Yolları’nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kurulmuştur.

   

  AnadoluJet’in kurulmasıyla beraber Ankara’nın Anadolu şehirlerine bağlanması ve ayrıca Türk Hava Yolları’na sunulan ilave servislerin sadeleşmesiyle beraber ulaşım hizmetinde büyük gelişmeler olmuştur. Böylelikle de daha geniş bir kitlenin hava ulaşım hizmetinden yararlanması sağlanılmıştır.

   

  Anadolu Jet, ilk yılında 8 adet uçak iken, 2010 yılında bu sayı 18’i bulmuştur. Haziran 2015’ten beri de 31 uçağa kadar çıkmıştır.

   

  ANADOLU JET CHECK –IN İŞLEMLERİ

   

  Anadolu Jet’te check-in işlemleri havalimanında ki kontuar ya da kiosklardan yapılabilmektedir. Online check-in işlemleri uçak kalkış saatinden 24 sat öncesinde başlamaktadır. Kalkışa ise 90 dakika kala sona ermektedir.

   

  Ayrıca, Türk Hava Yolları iştiraki olan Anadolu Jet online check-in işlemleri web sitesinden ve mobil uygulama üzerinden de gerçekleştirilmektedir.

  Aynı rezervasyon kaydında (PNR) olmak koşuluyla, bir kerede en fazla 8 yolcu online check-in işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

   

  BAGAJ HAKKI ve ÜCRETLENDİRME

   

  Anadolu Jet ile yurtiçi uçuşlarda serbest bagaj hakkı 15 kg olmanın yanı sarı KKTC uçuşlarında ise 20 kg. sınırı muhakkak vardır.

   

  Ayrıca, el bagajı için ise maksimum 8kg’a izin verilmektedir. Öyle ki, müzisyenlerin yanlarında taşımakta oldukları aletleri bu sınırlama dışında tutulmaktadır.

   

  Tek yön uçuşlarında ise kg. başına 6TL ücret alınmaktadır. Aktarmalı uçuşlarda ise kg. başına 8 TL (KKTC)varışlı uçuşlarda ise asker ve öğrenciler için fazla bagaj kg. başına 2 TL, çocuk ve bebek yolcular için 6 TL – kg alınmaktadır.

   

  ANADOLU JET KOLTUK SEÇİMİ

   

  Anadolu Jet bünyesinde bulunan tüm yolcular koltuk seçimi yaparken ekstra herhangi bir ücret ödememektedir. Online check-in işlemlerinde acil çıkış kapılarında ki koltuklar ise seçilememektedir. Tıpkı diğer havayollarında olduğu gibi. Sistemin müsaade ettiği koltuklar ücretsiz seçilebilmektedir.

   

  ANADOLUJET BİLETLENDİRME ÜCRETİ

   

  Anadolu Jet’ten satın alınacak bilet sınıfına göre biletlendirme servis ücreti (BSÜ) uygulanmaktadır. A,W ve P sınıfı uçuşlarda biletleme ücreti bulunmamaktadır. Diğer tüm sınıflarda ise 10 TL -23 TL arasında değişen ücret bilete yansıtılmaktadır.

   

  ANADOLU JET YİYECEK – İÇECEK ve SERVİS

   

  Anadolu Jet’te yiyecek, içecek ve servislerde ücretsiz bir hizmet sunulmaktadır. Tüm uçuşlarda ise yolculara ücretsiz olarak hizmet verilmektedir. Hatta uçuş esnasında pet bardak su, çay ve sahve seçenekleri de sunulup, hazır paketli tatlı ve tuzlü ürünler ikram edilmektedir.

   

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com