Continental Hava Yolları Uçak Biletleri

 • Yetişkin (18 ve üstü)
 • Çocuk (2-11)
 • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Continental Hava Yolları

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Continental Hava Yolları Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1934
Merkezi:
Houston, Teksas, ABD
Filo Büyüklüğü:
348 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
39
Uçuş Noktaları:
140

Mobil Uygulama

 • Continental Airlines

  Continental Airlines, 1934 yılında kurulan Amerika merkezli havayolu firmasıdır. Kurulduğu yıllar sonrasında 2010 yılında United Airline ile de birleşerek büyümesine devam etmiştir. Continental Airlines Star Allience ile anlaşmalar yaparak bir çok ülkenin hava yolu ile anlaşmalar yapmış ve hizmetini tüm dünyaya götürmeyi amaçlayan bir firma olarak hava yolu hizmetlerine günümüzde de devam etmektedir.

   

 • Continental Airlines ile Amerika Uçak Bileti

  Continental Airlines ile Amerika uçak bileti alabildiğiniz gibi farklı bir çok lkeye de uçak bileti alabilirsiniz. Continental Airlines birçok ülkede CO kodu ile satışı yapılmaktadır. Continental hava yolu şirketinin uçak biletlerini mi arıyorsunuz? Continental airlines ile diğer hava yolu şirketlerinin uçak biletlerini karşılaştırarak mı Amerika ya uçak bileti almak istiyorsunuz? Tüm bu sorularınızın cevabına ve Continental uçak biletlerine ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Bilgisayarların tarayıcı kısmına ucuzauc.com.tr web sitesinin adresini yazarak ulaşacağınız ana sayfada seyahat bilgilerinizi içeren formu doldurduktan sonra aradığınız uçuşlar da Continental Havayollarına da ait olan bütün uçak seferlerini görüntüleyebilir ve bütçenize uygun olan bileti basit işlem adımlarını takip ederek alabilirsiniz.

   

 • Amerika Hakkında

  Amerika bir kıta olan 1942 yılında keşfedilmiş ve farklı halkların bu kıtaya gelerek toprak sahibi olması sonucunda kolonilerin kurulması ile ilk yerleşimin de sağlandığı bir yer olarak tarihe geçmiştir. Kurulan koloniler Amerika Birleşik Devletleri’nin ilk tarihini oluşturmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri bulunduğu coğrafi konumdan sürekli olarak değişken bir iklime sahip bir ülkedir. Bazı yerlerde çam ormanları görülürken, kıyı kesimlerinden iç kesimlere doğru gidildikçe de karasal iklim bu ülke topraklarında hüküm sürmektedir. Bu karışık iklimine rağmen yine de Amerika Birleşik Devletleri dünya üzerinde en çok turist alan ikinci ülke olarak 2012 yılında turizm rekoru kırmıştır.

   

 • Amerika’da Gezilecek Yerler

  Amerika farklı kültürlerin bir arada koloniler kurması sonucunda oluşturulmuş bir ülke olmasında dolayı çok farklıetnik yapılara sahiptir. Bu yapılar tamamen kültürel farklılıklar olarak şehirlere dağılmış olsa da doğal güzellikleri ile de dikkat çeken bu ülke de gezilecek şehirler Las Vegas, San Diego Orlando, Chicago, Los Angeles, Miami, San Francisco, Washington DC, Boston, New York olarak sıralanabilir.

   

 • Amerika’da Ne Yenir

  Amerika’da kültür olarak bir çok farklı yapıyı içinde bulundurduğundan dolayı ir çok farklı tarzda restoran bulmanız mümkündür. Amerika’da özellikle yemeniz gerekenler arasında hot dog, hamburger, tatlı mısır, hindi kızartma yer almaktadır.

   

 • CONTINENTAL Uçuş Noktaları

  CO kodlu Continental Hava yolları, farklı hava yolları ile anlaşmalar yaparak uçuşlarını bu kapsamda ortaklaşa gerçekleştirmektedir. Öncelikle Continental Hava Yollarının başlıca ortaklaşa uçuş gerçekleştirdiği hava yolları; Avianca, Cape Air, Copa Airlines, Copa Airlines Colombia, EVA Air, Hawaii Havayolları Island Air, TACA Airlines, Amtrak olarak sıralanabilir. Continental Hava Yolları 20 den farklı ülkenin 70’den fazla noktasına uçuş gerçekleştirmektedir. Continental Hava Yolları ile seyahatinizi planlamak için bu firmanın uçak seferlerine ait bilgilere ve bütün firmaları görüntüleyebileceğiniz ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Diğer Hava Yolları Avusturya Hava Yolları