Continental Hava Yolları Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Continental Hava Yolları

Continental Airlines, 1934 yılında kurulan Amerika merkezli havayolu firmasıdır. Kurulduğu yıllar sonrasında 2010 yılında United Airline ile de birleşerek büyümesine devam etmiştir. Continental Airlines Star Allience ile anlaşmalar yaparak bir çok ülkenin hava yolu ile anlaşmalar yapmış ve hizmetini tüm dünyaya götürmeyi amaçlayan bir firma olarak hava yolu hizmetlerine günümüzde de devam etmektedir.

continental

Continental Airlines ile Amerika Uçak Bileti 

Continental Airlines Amerika uçak biletleri birçok ülkede CO kodu ile satışı yapılmaktadır. Continental hava yolu şirketinin uçak biletlerini mi arıyorsunuz? Continental airlines ile diğer hava yolu şirketlerinin uçak biletlerini karşılaştırarak mı Amerika ya uçak bileti almak istiyorsunuz? Tüm bu sorularınızın cevabına ve Continental uçak biletlerine ucuzauc.com.tr  web sitesi üzerinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

 Bilgisayarların tarayıcı kısmına ucuzauc.com.tr web sitesinin adresini yazarak ulaşacağınız ana sayfada seyahat bilgilerinizi içeren formu doldurduktan sonra aradığınız uçuşlar da Continental Havayollarına da ait olan bütün uçak seferlerini görüntüleyebilir ve bütçenize uygun olan bileti basit işlem adımlarını takip ederek alabilirsiniz.

amerika

Amerika Hakkında

Amerika bir kıta olan 1942 yılında keşfedilmiş ve farklı halkların bu kıtaya gelerek toprak sahibi olması sonucunda kolonilerin kurulması ile ilk yerleşimin de sağlandığı bir yer olarak tarihe geçmiştir. Kurulan koloniler Amerika Birleşik Devletleri’nin ilk tarihini oluşturmaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri bulunduğu coğrafi konumdan sürekli olarak değişken bir iklime sahip bir ülkedir. Bazı yerlerde çam ormanları görülürken, kıyı kesimlerinden iç kesimlere doğru gidildikçe de karasal iklim bu ülke topraklarında hüküm sürmektedir. Bu karışık iklimine rağmen yine de Amerika Birleşik Devletleri dünya üzerinde en çok turist alan ikinci ülke olarak 2012 yılında turizm rekoru kırmıştır.

amerika seyahati

Amerika’da Gezilecek Yerler

Amerika farklı kültürlerin bir arada koloniler kurması sonucunda oluşturulmuş bir ülke olmasında dolayı çok farklıetnik yapılara sahiptir. Bu yapılar tamamen kültürel farklılıklar olarak şehirlere dağılmış olsa da doğal güzellikleri ile de dikkat çeken bu ülke de gezilecek şehirler Las Vegas, San Diego Orlando, Chicago, Los Angeles,  Miami, San Francisco, Washington DC,  Boston,  New York olarak sıralanabilir.

amerika da ne yenir

Amerika’da Ne Yenir

Amerika’da kültür olarak bir çok farklı yapıyı içinde bulundurduğundan dolayı ir çok farklı tarzda restoran bulmanız mümkündür. Amerika’da özellikle yemeniz gerekenler arasında hot dog, hamburger, tatlı mısır, hindi kızartma yer almaktadır.

CONTINENTAL Uçuş Noktaları

CO kodlu Continental Hava yolları, farklı hava yolları ile anlaşmalar yaparak uçuşlarını bu kapsamda ortaklaşa gerçekleştirmektedir. Öncelikle Continental Hava Yollarının başlıca ortaklaşa uçuş gerçekleştirdiği hava yolları; Avianca, Cape Air, Copa Airlines, Copa Airlines Colombia, EVA Air, Hawaii Havayolları Island Air, TACA Airlines, Amtrak olarak sıralanabilir.

Continental Hava Yolları 20 den farklı ülkenin 70’den fazla noktasına uçuş gerçekleştirmektedir.

Continental Hava Yolları ile seyahatinizi planlamak için bu firmanın uçak seferlerine ait bilgilere ve bütün firmaları görüntüleyebileceğiniz ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Diğer Hava Yolları

Avusturya Hava Yolları

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com