Air Nippon Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Air Nippon

air nippon

AIR NIPPON Hava Yolları

Air Nippon Airways, All Nippon Hava Yolları, Zennikkü veya ANA olarak da bilinen Japonya, Minato merkezli bir hava yolu firmasıdır.

1958 yılının Mart ayında NH ve FEA isimli şirketlerin birleşmesiyle en Japnya’nın en büyük hava yolu şirketi olmaya hak kazanarak ismini de resmi olarak All Nippon Airways olarak değiştirmiştir.

Japonya Uçak Bileti 

Japonya’nın en büyük hava yolu firması olan Air Nippon Airways Japonya uçak biletlerine ülkemizden de giriş yapılabilen resmi web sitesinden, bilet satış ofislerinden veya ucuzauc.com.tr web sitesinden ulaşılabilmektedir.

www.ucuzauc.com.tr web sitesi pratik ve anlaşılır diliyle de herkesin kullanabileceği basit ara yüzü ile Air Nippon Hava yolları içinde hizmet vermektedir. Seçtiğiniz bileti online olarak alabilir ve biletinizi e-görüntüleme sistemi ile de rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

japonya seyahati

Japonya Hakkında

Japonya, Nippon yani ‘güneş kaynağı’ lakabıyla uzak doğu adalarından oluşan bir adadır. Hiçbir ülke ile kara sınırı olmaması bu ülkenin en büyük özelliğidir.

japonya da gezilecek yerler

Japonya Gezilecek Yerler

Japonya coğrafi konumu ile farklı bir bölgede olmasından dolayı ve inançları yapıları ile de farklılığını daha da ortaya koyan bir ülkedir. Etnik inanışları ve yaşayışları ile de tüm dünyanın dikkatini de çektiğinden her yıl ciddi oran da turist almaktadır. Japonya’da gezilecek yerler arasında ilk olarak Fuji Dağı,  Himeji Kalesi, Tokyo Kulesi, Tokyo İmparatorluk Sarayı,  Nakagin Kapsül Kulesi,  Tokyo Disneyland,  Hiroşima Barış Anıtı,  Matsue Kalesi, Nagoya Kalesi, Matsumoto Kalesi, Osaka Kalesi, Tokyo Disney Denizi,  Shuri Kalesi, Inuyama Kalesi, Todai-ji,  Kumamoto Kalesi, Kyoto Kulesi, Itsukuşima Tapınağı,  Hikone Kalesi yer almaktadır.

japonya yemek kültürü

Japonya’da Ne Yenir

Japon mutfağı bir çok farklı gıdayı ve baharatları ile de farklılığını ortaya koyan, kültürüne özgü olarak pişirilen yemekleri arasında en ünlü ve meşhur olanlarından bir kaçı ve içeriği, eğer Japonya da iseniz yediklerinizin içinde ne olduğuna da dikkat etmelisiniz.

Akaşi-yaki, yöresel bir yemek olarak da hazırlanan bu yemek Türkiye’deki kalamara benzer, ahtapot içeren yumurta topu olarak sunulmaktadır.

Çanko-nabe, pratik bakımından zengin olan bu yemek sporcuların ve özellikle sumo güreşçilerinin tercih ettiği bir türlü çeşididir.  

Donburi, pilav çeşidi olarak sunulsa da içerisinde sebze ve et bulunmaktadır.

Gyoza, içi et ile doldurulan bir tür hamur kızartmasıdır

Kare, hint mutfağından esinlenerek hazırlanmış kuri yemeğine benzerdir.

Maki,  pilav eşliğinde sunulan deniz otu sarmasıdır.

Nabe veya O-Nabe, yenilirken pişirilen bir yemek olarak farklılığı ile gözleriniz kadar midenizi de dolduran bir tür  Japon türlüsüdür.

Okonomiyaki, lahanası ile de meşhur Japonya’nın Lahana ile hazırlanan bir tür hamur işide yenilmesi gereken yemekleri arasındadır.

Japonya Hava Yolları Uçuş Noktaları

Japonya hava yollarının en büyüğü olan Nippon Hava Yolları on dört binden fazla çalışanı ile 35 den fazla noktaya uçuş düzenlemektedir.

 

Diğer Hava Yolları

Albenian Arnavutluk Hava Yolları

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com