Air New Zealand Uçak Biletleri

 • Yetişkin (18 ve üstü)
 • Çocuk (2-11)
 • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Air New Zealand

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Air New Zealand Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1940
Merkezi:
Auckland, Yeni Zelanda
Filo Büyüklüğü:
115 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
16
Uçuş Noktaları:
51

Mobil Uygulama

 • AIR NEW ZEALAND Hava Yolları

  Air New Zealand, Yeni Zelanda HAva Yolları ülkesinin ulusal hava yolu ve bayrak taşıyıcısı şirkettir. Aucklanda merkezli hava yolu firması Nisan 1940 ‘da resmen kurularak uçan tekneler ile operasyonlarına başladı. Sonraki süreçte kendini geliştirerek yol haritasını genişleterek 1961 yılında ulusal bayrak taşıyıcısı unvanını ve 1999 yılının Mart ayında da Star Alliance üyesi olarak adını resmen tüm Dünya’ya duyurmuş oldu.

   

 • AIR NEW ZEALAND Uçak Bileti

  Air New Zealand uçak bileti en pratik yoldan internet üzerinden alabilirsiniz. Bilet satış ofislerinden de alabileceğiniz biletler firmanın kendi web sitesinden alabileceğiniz gibi diğer bütün firmaları ve bilet fiyatlarını da görüntüleyerek karşılaştırma imkânı sunan ucuzauc.com.tr web sitesi de Yeni Zelanda Hava Yolları uçak bileti hizmetini de sizlere, bankanız kredi kartı dâhilin de dokuz taksite varan taksit imkânlarıyla almanıza olanak sağlamaktadır.

   

 • Yeni Zelanda Hakkında

  Yeni Zelanda, Büyük Okyanus’da yer alan, Pasifik adalarından bir tanesi olan gibi adalar ülkesidir. Kuzey ve Güney olmak üzere ayrılan iki büyük ve birçok küçük adayı kendi ülkesinde bulunduran ülke monarşi ve parlementer demokrasi sistemi ile yönetilmektedir.

   

 • Yeni Zelanda’da Gezilecek

  Yeni Zelanda adalar ülkesi olması neticesinde birçok doğal güzellikleri bulunmasının yanı sıra aynı zaman da tarihte de önemli bir yere sahiptir. Kuleleri ve kaleleri ile de meşhur olan bu ülke de gezilecek yerler arasında Milford Sound, Lake Taupo, Sky Kulesi, Wakatipu Gölü , Lake Rotorua, Bay Adaları, Fox Buzulu, Franz Josef Buzulu, Rangitoto Adası, Abel Tasman Doğal Park, Huka Şelaleleri’dir. Ayrıca dünyaca ünlü Yüzüklerin Efendisi filmi de burada çekilmiştir.

   

 • Yeni Zelenda’da Ne Yenir

  Adalar ülkesi olmasından dolayı da deniz ürünlerine ait farklı yemekler ve yeşil burgerler olarak da bilinen "paua pattiler" farklı tatlar sevenlerin yemesi gereken hamburgerlerdendir. Fakat Yeni Zelanda’ya özel olarak yapılan ve gurmelerin dahi çok beğendiği tütsülenmiş yılan balığını tatmalı ve martı dan çok da büyük olmayan fakat lezzetli mükemmel olan Mutton kuşu yemeği de yemeniz gerekenler arasındadır.

   

 • AIR NEW ZEALAND Uçuş Noktaları

  Yeni Zelenda hava yolları kurulduğu yıldan itibaren 16 farklı ülke de 51 ayrı noktada uçak seferleri düzenlemektedir. Okyanusun ortasında bulunan bu ülke Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Okyanus ülkelerinden birçoğuna uçak seferi düzenlemekte ve ulusal hava yolları ile de ortaklaşa uçuşlar gerçekleştirerek portföyünü hızla arttırmaktadır. Sizler de Yeni Zelanda’nın ulusal firması olan Air New Zealand hava yollarını tercih ederek seyahatinizi gerçekleştirmek için ucuzauc.com.tr web sitesinden biletinizi alabilirsiniz. Diğer Hava Yolları Air Nippon