Air Malta Uçak Biletleri

 • Yetişkin (18 ve üstü)
 • Çocuk (2-11)
 • Bebek (2 yaş altı)

Air Malta Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1973
Merkezi:
Valetta, Malta
Filo Büyüklüğü:
14 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
21
Uçuş Noktaları:
39

Mobil Uygulama

 • AIR MALTA Hava Yolları

  Air Malta, ülkemizde KM kodlu Malta hava yolu olarak bilinen, Malta’nın yerel hava yolu firmasıdır. 1973 yılında kurulan hava yolları 14 uçaklı filosu ile 37 farklı uçuş notasına hizmet vermektedir.

   

 • AIR MALTA Uçak Bileti

  Air Malta uçak bileti, telefonların ucuzauc uygulaması ve ucuzauc.com.tr web sitesi aracılığı ile alabilirsiniz. Web sitesimizde seyahat bilgilerinizi girdikten sonra size uygun olan uçak biletinizi karşılaştırabilir ve bütçenize uygun olan biletinizi kredi kartınıza sunulan taksit imkânlarından da faydalanarak alabilirsiniz.

   

 • Malta Hakkında

  Malta, ada devletidir. Güney Avrupa’da yer alan Malta 3 adet büyük ve 2 adet küçük adadan oluşmuştur. Malta da yaşayan insanlara dair ilk belirtiler 1.Neolitik döneme dayanmaktadır. Taş devri insanlarına ait kanıtlara ilk olarak Malta adalarında yer alan Ghar Dalam mağarasında görülmektedir. Turizm açısından her yıl turistlerin akınına uğrayan devletin ekonomik gelir düzeyi son derece yüksektir. Malta ülkelerinde evsiz insanlar görülmemesi de buna çok iyi bir örnektir.

   

 • Malta’da Gezilecek Yerler

  Yolunuz Malta’ya düşerse gezmeniz ve görmeniz gereken yerler arasında, Stella Maris Kilisesi, Grandmaster's Sarayı, St. John's Co Kadetrali, Jesuits Kilisesi ve Doğa müzesi yer almaktadır. Altın sarısı kumları ile de insanların dikkatini çeken denizleri de turizm açısından önem teşkil etmektedir.

   

 • Malta’da Ne Yenir

  Adalar ülkesi olan Malta’da yenilmesi gerekenler arasında muhakkak deniz ürünleri yer almaktadır. Balıkları ve diğer farklı deniz ürünleri yemeklerinin yanı sıra Fenkata isimli tavşan yahnisi, Soppa isimli dul çorbası, Minestra olarak bilinen sebzeli makarna çorbası da tadılabilir lezzetli yemeklerindendir.

   

 • AIR MALTA Uçuş Noktaları

  Air Malta, turizm cenneti olmasından kaynaklı da birçok farklı ülkenin ulusal hava yolları ile ortaklaşa uçuş gerçekleştirmesinin yanı sıra kendisi de 15 den fazla farklı ülkenin farklı noktalarına karşılıklı uçak seferleri düzenlemektedir. Uçak seferleri düzenlediği başlıca ülkeler arasında, Mısır, İtalya, Fransa, İspanya, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Macaristan, İsveç, İsviçre, İrlanda ve Türkiye(İstanbul, Antlaya) yer almaktadır. Seyahat rotanıza göre Air Malta hava yolları aracılığı ile uçuşunuzu gerçekleştirmek isterseniz ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret ederek seyahatinize uygun bileti bulabilir ve kredi kartınızın ait olduğu bankaya göre dokuz taksite varan taksit imkanlarından yararlanarak biletinizi alabilirsiniz.