Royal Air Maroc Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Royal Air Maroc

ROYAL AIR MOROC Hava Yolları

royal air maroc

Royal Air Moroc hava yolları, 1957 yılında Fas halkına Mohammed V Uluslararası Havaalanında hizmet vermek üzere açılmış hava yolu şirketidir. Fas Kraliyet Hava yolları olarak da bilinen şirket, Fas’ın ulusal bayrak taşıyıcısı ve en büyük hava yoludur. RAM olarak da bilinen hava yolunun hisseleri tamamen Kraliyet ailesine aittir.

ROYAL AIR MOROC Uçak Bileti 

AT kodu uçak seferleri düzenleyen Royal Air Moroc uçak biletlerine akıllı telefonlarınıza yükleyebileceğiniz uçak bileti uygulaması olan ucuzauc.com.tr web sitesine ait olan uygulama ve web sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Seyahat bilgilerinize göre bütün saatlerdeki uçak seferlerini görüntüleyebileceğiniz web sitesi üzerinden alacağınız biletler de kredi kartınıza göre dokuz taksitte uygulanabilmektedir. Royal Air Moroc uçak biletlerinde ve diğer biletler de komisyon ücreti almayan web sitesi en ucuz uçak biletini kullanıcılarına sunmaktadır.

fastan genel görünüm

Fas Hakkında

Fas, Afrika’nın Kuzey’inde yer alan başkenti Rabat olan ülkedir. En büyük şehri Kazablanka ise daha çok bilinen ülke Atlantik Okyanusu, Cebelitarık Boğazı ve Akdeniz’e kıyısı vardır. Moritanya ve Bat Sahra ile sınır komşusu olan ülke Afrika Birliğine üye olmayan tek ülke olarak varlığını sürdürmektedir.

fas ta gezilecek yerler

Fas’da Gezilecek Yerler

Uzun bir kıyı şeridi olmasından ve farklı kültürlerinden dolayı da oldukça fazla turist çeken Fas’ da gezilecek yerler, El Badi Sarayı, Hassan Kulesi, Koutoubia Camii, Massa Nehri, Volubilis, II. Hasan Camii, Bahia Sarayı, Atlas Dağları, Bab Berdieyinne Camii, Yukarı Atlas, Bab Agnaou,Anti-Atlas, Al-Qarawiyyin Üniversitesi, Jemaa el-Fnaa, Fes el Bali, Cape Malabata, La Mamounia, Ben Youssef Medresesi yer almaktadır.

fas'ta ne yenir

Fas’da Ne Yenir

Farklı tatları ile de meşhur olan Fas’da her Cuma namazından sonra Kuskus isimli yemek bir gelenektir. Kuskus’ un tadına muhakkak bakmalısınız. Ayrıca izdeki tandıra benzeyen Tajin isimli etki yemeği de farklı bir lezzet olarak tadılması gerekenler arasındadır. Fas’da her yerde görebileceğiniz bir diğer yiyecek ise salyangozdur. Yediden yetmişe herkesin yediği ve sokak yemek satıcılarından alabileceğiniz salyangozları da deneyebilirsiniz.

ROYAL AIR MOROC Uçuş Noktaları

AT kodu ile ülkemiz de uçak seferleri düzenleyen Royal Air Moroc Hava Yollar İstanbul ve Kazablanka arasında karşılıklı tarifeli seferler düzenlemektedir. Ayrıca Afrika, Asya, Avrupa, Amerika’ya da tarifeli uçak seferleri düzenleyen Royal Air Moroc uçuş noktaları sayısı 30’dan fazladır. Seyahat rotanıza göre Royal Air Moroc uçuş noktaları ve uçak seferleri hakkında ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları

Royal Jordnian Ürdün Hava Yolları

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com